18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ma powody do wstydu?

KINGA DUDA NA CELOWNIKU. Wtykają jej szpilki, to nie ludzie, to wilki?

31.08.2021  14:57
Kinga Duda znów na celowniku
Kinga Duda znów na celowniku Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda nie ma łatwego życia, a teraz jeszcze znów ktoś wbija jej szpilki. Dziewczyna popełniła poważny błąd mieszając się w kampanię wyborcżą ojca?

Kinga Duda swego czasu mocno zaangażowała się w politykę, biorąc udział w kampanii wyborczej ojca przed wyborami prezydenckimi. Dziewczyna specjalnie na tę okazję porzuciła wygodne życie w liberalnym Londynie i sprowadziła się do rządzonej przez PiS na modłę konserwatywną Polski. Nie wyglądała wtedy na szczególnie szczęśliwą, widocznie jednak zdecydowały względy rodzinne.

Córka prezydenta tuż po głosowaniach ogłosiła, że każdemu w Polsce należą się takie same prawa, a później została społecznym doradcę głowy państwa. Młodzi Polacy mieli cichą nadzieję, że to właśnie ona sprawi, iż jej ojciec zacznie być tolerancyjny, a sytuacja wielu ludzi się poprawi. Nic z tego.

Kinga Duda na celowniku. Aleksandra Kwaśniewska wbija jej szpilkę

Teraz do chwil, gdy Kinga Duda mieszała się - niestety nieudolnie - w politykę swego ojca, wraca Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, dziwi się Kindze Dudzie i nie może zrozumieć, jak dziewczyna mogła popełnić tak poważne błędy...

Aleksandra Kwaśniewska wzięła udział w prezentacji jesiennej ramówki TVN. Tam odbyła krótką rozmowę z dziennikarzem serwisu Plotek. Nie omieszkała wbić przy tym szpilki aktualnej prezydentównie. Dziwi ją, że z jednej strony dziewczyna nie udziela się medialnie, a z drugiej bierze czynny udział w politycznym życiu ojca. Kwaśniewska widzi w tym sporą niekonsekwencję.

Bierze udział w kampaniach wyborczych, a tego nie robiłam i nie zrobiłabym. Ja bym wolała w ogóle na uboczu się trzymać

- powiedziała krótko Aleksandra Kwaśniewska.