18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sukces prezydenta?

Po 5 latach rządów Dudy, jego córka nie chce wracać do Polski

24.05.2020  18:19
Kinga Duda nie wróci do Polski
Kinga Duda nie wróci do Polski Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda wyjechała do Londynu na samym początku kampanii prezydenckiej. Teraz okazuje się, że do domu wracać nie zamierza. Zostaje na wyspach.

24 maja minęło dokładnie 5 lat od dnia, w którym Polacy wybrali Andrzeja Dudę prezydentem. Polityk zasłynął między innymi umiłowaniem do długopisu, głupimi minami, tańcami i wiecznym uczeniem się, nietypową interpretacją konstytucji, a ostatnio także Jolką Rosiek. W Polsce za jego rządów miało być tylko lepiej. Czy jest?

Mamy kryzys, epidemię, notowania prezydenta lecą na łeb na szyję, a jego jedyna córka wyemigrowała z Polski, która jest przecież dzięki rządom PiS rajem na Ziemi. Co więcej, Kinga Duda do kraju nie zamierza wracać. W Wielkiej Brytanii żyje jej się dużo lepiej.

Kinga nie chce do Polski

Już wcześniej pojawiły się słuchy, że córka prezydenta chce być anonimowa, co nie jest jej dane w Polsce. Czyżby wstydziła się taty? Trzy miesiące temu dziewczyna wyjechała na staż do Londynu. Zaraz po nim miała wrócić do ojczyzny. Ale nie wróci.

Jak się okazuje, Kinga dostała ofertę pracy w kancelarii, w której odbywała staż. Tę oczywiście przyjęła i ani myśli wracać do kraju i wspierać ojca w walce o reelekcję.

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy

- powiedział Onetowi informator związany z kancelarią prezydenta.

Przeczytaj więcej
Komentarze