18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedna

Kinga Duda ma złamane serce. ŚLUBU NIE BĘDZIE

08.06.2021  14:28
Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. Ślubu nie będzie
Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. Ślubu nie będzie Fot: Jakub Kamiński/East News

Smutne doniesienia o prezydenckiej córce. Kinga Duda jednak nie wyjdzie za mąż. Biedna 26-latka rozstała się z ukochanym.

Żoną miała być, miał być ślub i wesele też... Nic jednak z tego. Andrzej i Agata Duda nie wydadzą jeszcze jedynej córki za mąż, nie zostaną też dziadkami. Nici ze szczęśliwej, katolickiej rodzinki. Kinga Duda rozstała się z chłopakiem.

O życiu prywatnym jedynej latorośli prezydenta wiadomo niewiele. Kinga Duda latem wsparła ojca w kampanii wyborczej, choć podkreśliła później, że ma bardziej liberalne poglądy niż Andrzej Duda. W kolejnych miesiącach do mediów dostawały się jedynie szczątkowe informacje o dziewczynie - to wyprawiła imprezę w szczycie pandemii, to zaczęła nowa pracę, to wynajęła kosztowne mieszkanie w centrum Warszawy. W końcu gruchnęła jednak wieść, że Kinga Duda jest zakochana i szykuje się do ślubu.

Kinga uciekła? Ślubu nie będzie!

Niestety, okazuje się, że plotki o zamążpójściu nie mają pokrycia w rzeczywistości. Kinga Duda spotykała się ze studentem medycyny z Krakowa - Bartłomiejem. Niestety ich drogi się rozeszły.

Żadnego ślubu nie będzie! Informacja podana przez jeden z tygodników była wyssana z palca. Związek Kingi i Bartłomieja to już przeszłość

- mówi Pudelkowi osoba z otoczenia Kingi Dudy.

Co więcej, związek Kingi i Bartłomieja miał się rozpaść już w zeszłym roku, gdy córka prezydenta zaczęła robić oszałamiającą karierę zawodową.

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała - była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze

- mówi informatorka Pudelka.

A my mamy nadzieję, że pani Kinga przebolała już stratę i niedługo znajdzie swą nową, bratnią duszę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej