18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Upadek autorytetu?

Kinga Duda w szponach nałogu. Ojciec zapłacze?

14.09.2021  13:44
Kinga Duda w szponach nałogu
Kinga Duda w szponach nałogu Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda znajduje się w szponach nałogu. Czy jej rodzice zareagują w porę, by uchronić zdrowie swojej pociechy? Z używkami nie ma żartów. Uzależnienie to zawsze wielki problem dla całej rodziny.

Dawno, dawno temu, kiedy Andrzej Duda dopiero zaczynał przygodę z byciem prezydentem, wielu Polaków zachwycało się Kingą Dudą. Młoda dziewczyna wzbudzała zainteresowanie i wiele się po niej spodziewano. Niestety, z czasem przyjęła strategię swojej matki i przestała się udzielać.

Jakby tego było mało, w życiu prywatnym prezydenckiej córy obecny jest niebezpieczny nałóg. Czy to już ostateczny upadek autorytetu, którym była kiedyś dla niektórych osób? Cała Polska czeka, aż rodzice młodej kobiety zareagują. Co ciekawe, ojciec-prezydent zaczął ujawniać sekrety z jej życia prywatnego!

Kinga Duda w szponach nałogu

Kinga Duda na własne życzenie psuje sobie zdrowie. Niedawno, po raz kolejny, została przyłapana pod jedną z warszawskich kancelarii na paleniu papierosów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że popadanie w ten nałóg jest niejako zapisane w genach. Andrzej Duda również palił, ale rzucił swoją słabość w 2017 roku. Wtedy uważał to za wielki osobisty sukces. Czy zareaguje, kiedy jego córka popełnia te same błędy?

Kinga Duda wybrała najmniej szkodliwy sposób spożywania tytoniu w formie IQOS'a, ale to wciąż uzależnienie od nikotyny. Czy tak radzi sobie ze stresem, który z pewnością wywołuje praca prawnika? 

Warszawska kancelaria Maruta Wachta, to nowe miejsce pracy Kingi od kwietnia. Wcześniej córka prezydenta pełniła funkcję doradczyni społecznej w Pałacu Prezydenckim. Odbyła także staż w Londynie, w jednej z najznamienitszych kancelarii. Czy wszędzie towarzyszyły jej papieroski? 

Kiedy jest się osobą publiczną, to nieładnie tak dawać zły przykład.