18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie impreza?

Duda przygotowuje się do ślubu? "Ma chłopaka"

02.04.2021  16:35
Kinga Duda weźmie ślub?
Kinga Duda weźmie ślub? Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Kinga Duda od kilku lat tworzy udany związek ze swoim chłopakiem. Jak na razie nie myśli, jednak ani o ślubie, ani powiększaniu rodziny, co powoli zaczyna niecierpliwić rodziców. Jak przekazał "Dobry Tydzień" Andrzej i Agata Dudowie chcą, by córka wreszcie podjęła kolejne kroki.

Życie Kingi Dudy od lat budzi spore zainteresowanie, lecz córka prezydenta stara się unikać mediów, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek. 25-latka skończyła prawo, a następnie wyleciała za pracą do Wielkiej Brytanii, skąd niedawno wróciła. Następnie rozpoczęła karierę na stanowisku doradcy społecznego jej ojca, a obecnie stara się zdobyć doświadczenie zawodowe w warszawskim sądzie.

Para prezydencka chce ślubu

Kinga Duda od kilku lat ma chłopaka, jednak jak na razie nie planuje ślubu. Jak poinformował tygodnik "Dobry Tydzień" powoli zaczyna to niecierpliwić jej rodziców. Prezydencka para naciska na córkę, by ta podjęła decyzję o kolejnym etapie związku, czyli ślubie.

Agata i Andrzej Duda mają zaczynać nieśmiało wspominać córce o ślubie i wnukach - poinformował tygodnik.

Według nieoficjalnych informacji wybrankiem Kingi Dudy jest syn dyrektorki krakowskiego szpitala, studiujący obecnie medycynę. Wiadomo również, że prezydent szanuje wybór córki i jak deklaruje, Kinga "jest z nim szczęśliwa".

Ślub Kingi Dudy z pewnością zyskałby ogromny rozgłos medialny i to prawdopodobnie zniechęca ją do szybkiego podjęcia tej decyzji. W końcu ugnie się pod naciskiem rodziców?

logo Tu się dzieje