18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma rozmach

Kinga Duda wozi się luksusową furą. Pół Polski jej zazdrości?

14.06.2021  17:53
Kinga Duda wozi się limuzyną
Kinga Duda wozi się limuzyną Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda nie może narzekać na materialne aspekty swojego życia. Córka prezydenta dobrze radzi sobie finansowo, a i rodzice również nie pozostawiają jej w próżni. Wystarczy spojrzeć na to, jakim młoda kobieta jeździ samochodem.

Kinga Duda wozi się jak prawdziwa gwiazda! Większość Polaków mogłoby co najwyżej pomarzyć o jeździe w takim komforcie i z taką obstawą. Córka prezydenta obecnie na co dzień mieszka w Warszawie i żyje samodzielnie - poza tym, że często towarzyszy jej funkcjonariusz SOP.

Z czym to się wiążę? Otóż pierwsza córka w kraju nie musi zaprzątać sobie głowy posiadaniem własnego samochodu albo zamawianiem Ubera - może po prostu zawsze liczyć na niesamowicie wygodną podwózkę.

Kinga Duda wozi się luksusowym samochodem

Zapewne ciągła obecność funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa z pewnością ma wady i zalety, ale w gronie tych drugich można zdecydowanie zwrócić uwagę na to, że córka prezydenta jest wożona limuzyną, której niejeden by pozazdrościł. 

Limuzyna SOP, którą porusza się Kinga Duda to Volkswagen Passat B8 - aktualna generacja kultowej, niemieckiej limuzyny. Nie jest to może auto premium, ale i tak przypada do gustu wielu wysoko postawionym ludziom.

Dodatkowo auto z przyciemnianymi szybami gwarantuje prywatność a słynna już jakość i komfort Passata sprawia, że pasażerowie nie mają na co narzekać. Volkswagen będący dla wielu kierowców liderem klasy średniej to doskonały wybór, gdy nie chcemy rzucać się w oczy.

Co więcej, Passat tej generacji dysponuje potężnymi silnikami, które wiele potrafią przetrzymać. Topowy model napędzany jest motorem 2.0 TSI o mocy 280 KM, a napęd trafia na wszystkie 4 koła. Taki samochód kosztuje około 100 000 zł. Widać, że nikt Kindzie Dudzie luksusu nie żałuje.