18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska się nie opłaca

Kinga Duda wyjeżdża "za chlebem". Na emigracji zarobi majątek

05.02.2020  13:02
Kinga duda zarobi za granicą krocie
Kinga duda zarobi za granicą krocie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Córka prezydenta działa wbrew polityce ojca. Zamiast dawać przykład młodym Polakom i pracować za grosze w Polsce, ucieka z kraju. Na emigracji zarobi prawdziwe kokosy. I będzie anonimowa.

Kinga Duda wstydzi się swojego ojca, więc ucieka z Polski. Córka prezydenta stwierdziła, że nie może pracować w kraju ojczystym, bo wszyscy patrzą na nią przez pryzmat nazwiska.

Dziewczyna chce być anonimowa, więc rzuciła świetnie opłacaną pracę w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce. Teraz wyjeżdża nie tylko z kraju, ale nawet z Unii Europejskiej. Zmierza do Wielkiej Brytanii.

Polska się nie opłaca

Kinga Duda pracę w kancelarii Maruta Wachta zaczęła jesienią. Na start dostała nawet 7 tysięcy złotych miesięcznie. Córka prezydenta popracowała 3 miesiące i miała dość (lubi mieli dość jej). Umowa nie została przedłużona.

Teraz Kinga pakuje walizki i ucieka gdzieś, gdzie nikt nie zna jej ojca, a i będzie mogła pracować jako prawniczka z czystym sumieniem - w Wielkiej Brytanii nikt nie robi koszmarnego bałaganu w sądach i nie wprowadza niekonstytucyjnych ustaw. Już wiadomo, że dostała na wyspach propozycję pracy.

W Wielkiej Brytanii panią Kingę czekają prawdziwe kokosy. Jako konsultant prawny może zarobić nawet 100 tysięcy funtów rocznie, czyli około pół miliona złotych! To daje ponad 40 tysięcy złotych na miesiąc!

Antypolityka PiS

W czasie, gdy rząd PiS z prezydentem na czele, przekonują, że w Polsce żyje się coraz lepiej i liczą na to, że po Brexicie Polacy będą wracać z Wielkiej Brytanii, córka Andrzeja Dudy robi im czarny PR. Ale nie według partii. Oni twierdzą, że jej wyjazd to coś wielkiego!

Wyjazd Kingi to sytuacja jak Robertem Lewandowskim, który gra w Bayernie. Czy należy się smucić, że nie gra w Polsce? Lepiej życzyć powodzenia i trzymać kciuki

- powiedział anonimowo jeden z polityków PiS "Faktowi".

Duda z Polski ucieka i zdaje się, że nic jej nie powstrzyma, nawet nadchodzące wybory prezydenckie. Chodzi o wstyd, czyste sumienie czy jednak pieniądze?

Przeczytaj więcej
Komentarze