18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kto za to płaci?

Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie. Do tanich nie należy

22.11.2020  12:34
Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie
Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Córka prezydenta opuściła Kraków i zamieszkała w stolicy. Wynajęła mieszkanie w samym centrum, kto za to płaci?

Kinga Duda nie może narzekać na swój los. Choć każdy zna jej twarz i nazwisko, choć musiała wrócić do Polski z liberalnego i nowoczesnego Londynu, tutaj też powodzi jej się dobrze.

Córka prezydenta, jak na córkę polityka PiS przystało, może liczyć na szczególne względy. Niedawno niczym Ivanka Trump została doradcą własnego ojca, później w środku pandemii, mimo zakazu wyprawiała imprezę urodzinową - istne koronaparty. Włos z głowy dziewczynie spaść nie może, bo pilnują jej rządowi ochroniarze. W międzyczasie udało jej się też podjąć pracę w renomowanej kancelarii adwokackiej.

Kinga Duda wynajęła mieszkanie

Okazuje się, że i na zarobki Kinga Duda nie może narzekać. Choć młodzi Polacy w jej wieku rzadko mogą samodzielnie wynająć mieszkanie (niestety, często zwyczajnie ich na to nie stać), ona znalazła sobie kwaterę w ścisłym centrum Warszawy.
Kinga Duda opuściła nie tylko Londyn, ale też swój rodzinny Kraków. Córka prezydenta zjechała do stolicy, a nie chcąc mieszkać w Pałacu Prezydenckim z rodzicami, postawiła na wynajem mieszkania. Jak informuje znana youtuberka Klaudia Klara, Kinga Duda wynajęła lokum od jej koleżanki. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Śródmieściu, ma dwa pokoje, a jego cena oscyluje gdzieś pomiędzy 2500 a 3000 złotych.

Ponadto Kinga Duda już w dniu oglądania mieszkania, miała zrobić na właścicielce bardzo dobre wrażenie, była ponoć skromna i przyjazna, w żaden sposób nie pokazywała swym zachowaniem, że jest córką głowy państwa. No może poza jednym szczegółem - panie bacznie obserwowali dwaj ochroniarze.

Czytaj także