18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Obrotna młodzież

Kinga Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim

23.10.2020  10:22
Kinga Duda wprowadza się do Pałacu Prezydenckiego
Kinga Duda wprowadza się do Pałacu Prezydenckiego Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim i jako jego lokatorka będzie mogła liczyć na szereg przywilejów. Córka Andrzeja Dudy zazna samych korzyści. Kariera u boku taty najwyraźniej wychodzi jej na dobre.

Kinga Duda jakiś czas temu wróciła do Polski i z miejsca została doradcą prezydenta. Teraz dowiadujemy się, że córka Andrzeja Dudy przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego. Nie można jej zarzucić braku obrotności - jako nowa lokatorka będzie mogła liczyć na szereg przywilejów. Dla przykładu - nie wyda grosza na jedzenie.

Kinga Duda wprowadza się do Pałacu!

Kariera u boku taty prezydenta może być dla wielu osób kontrowersyjna, ale nie zmienia to faktu, że Kinga Duda będzie spokojna o wiele rzeczy, które zaprzątają głowę przeciętnego Polaka. Wcześniej młoda kobieta trzymała się na uboczu, ale podczas drugiej kadencji swojego ojca planuje wprowadzić się do rodziców.

To była jej indywidualna decyzja. Nie trzeba było tym razem ją namawiać. W 2015 roku, po pierwszych zwycięskich wyborach, odmówiła. Ale wtedy jeszcze studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz doradza prezydentowi i pracuje w warszawskiej kancelarii prawnej. Zamieniła życie w Krakowie na życie w Warszawie

- zdradził Wirtualnej Polsce informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego.

Zamieszkanie na Krakowskim Przedmieściu łączy się z licznymi przywilejami. Kinga Duda będzie miała od teraz dostęp do całej infrastruktury Pałacu, wszystkich pomieszczeń, bezpłatnych posiłków, a dodatkowo będzie całodobowo chroniona przez funkcjonariuszy SOP. Nie będzie mogła również narzekać na brak rozrywek - branie udziału we wszystkich organizowanych na miejscu imprezach rozumie się samo przez się.

Nie można zarzucić Kindze Dudzie, że nie myśli o własnej przyszłości. Pytanie, czy robiąc to wszystko myśli kiedykolwiek o czymkolwiek innym? Rodzice z pewnością powitają ją z otwartymi ramionami - zazdrościcie jej takich możliwości?

Przeczytaj więcej
Komentarze