18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za figura

Kinga Rusin chudnie w oczach. Wyeliminowała jeden, podstawowy składnik

18.10.2019  21:00
Kinga Rusin chudnie w oczach. Wyeliminowała jeden, podstawowy składnik
Kinga Rusin chudnie w oczach. Wyeliminowała jeden, podstawowy składnik Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kinga Rusin dla swoich fanek jest ideałem piękna. Ostatnio zauważalna jest jej utrata wagi. To wszystko dlatego, że dziennikarka nie je pewnej rzeczy. 

Kinga Rusin wygląda obłędnie. Dziennikarka bardzo o siebie dba i daje swojemu ciału wytchnienie. W ostatnim czasie wiele osób zauważa, że mocno straciła ona na wadze. To wszystko zawdzięcza jednej, prostej rzeczy.

Kinga Rusin wygląda jak nastolatka

Jakiś czas temu Kinga Rusin przeszła na wegetarianizm i namówiła do niego swoje córki. Kobieta nie wyobraża już sobie powrotu do spożywania mięsa. Poza tym bardzo dba o swoją kondycję. 

Uprawiam różne sporty, a w zasadzie nigdy nie chodziłam regularnie na siłownię. Na poziomie amatorskim trenuję narciarstwo i kitesurfing. Biegam, jeżdżę konno. Kiedyś byłam też zapaloną tenisistką. Nigdy nie wybrałam siłowni, bo sport to dla mnie rywalizacja. To kocham w nim najbardziej. Oraz podnoszenie swojego poziomu - tak, by szybciej przejechać trasę, wygrać mecz...

- mówiła w wywiadzie dla serwisu Pomponik. 

Zapytana o to, co jest najważniejsze w trzymaniu tak rewelacyjnej formy, bez wahania odpowiada, że dieta. Ma też prosty sposób, by ta dieta jej się nie nudziła.

Jem warzywa. Po prostu. W zimie uwielbiam mrożonki, robię sobie z nich zupy. A gdy mam więcej czasu, to robię proste, 15-minutowe dania.

- opisała dziennikarka.

Też uważacie, że wygląda jak młoda bogini? O takie ciało naprawdę nie jest łatwo!