18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda cudownie

Kinga Rusin jak bogini fitness. Obnażyła ciało w skąpym bikini

23.07.2020  19:29
Kinga Rusin jak bogini fitness. Obnażyła ciało w skąpym bikini
Kinga Rusin jak bogini fitness. Obnażyła ciało w skąpym bikini Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kinga Rusin na urlopie postanowiła pochwalić się wytrenowaną i wypracowaną sylwetką. Dziennikarka TVN wygląda jak bogini fitness. Takich kształtów pozazdrości jej niejedna 20-latka.

Kinga Rusin zdecydowała się pochwalić na Instagramie swoją sportową sylwetką. Trzeba przyznać, że dziennikarka TVN wygląda lepiej niż niejedna młodsza koleżanka.

Kinga Rusin wygina się na plaży

Białe, skąpe bikini jedynie podkreśliło jej zarysowane mięśnie. Takiej formy nie powstydziłyby się nawet najbardziej rozchwytywane trenerki fitness. Fotografia szybko zniknęła z konta Kingi, ale pojawiła się na koncie portalu Jastrząbpost.

Kinga Rusin zapewnia, że na jej konto zdjęcie znowu powróci, kiedy dostępny w jej sklepie z kosmetykami będzie samoopalacz, który to post miał docelowo reklamować.

Przepraszam, że zniknął ostatni post o samoopalaczu do ciała Pat&Rub. Obiecuję, że wróci, kiedy tylko produkt znów będzie dostępny w naszym sklepie internetowym. Nie zauważyłam, że kolejna partia wyprzedała się w jeden dzień! Ale już produkujemy nową. Kwestia dwóch dni. Tymczasem idę pływać

- wytłumaczyła w kolejnym wpisie, zapewniając, że fotografia powróci na Instagram.

Tymczasem na drugim koncie fani zachwycają się figurą Kingi Rusin.

Ciało nastolatki! 

Niejedna by chciała mieć takie ciało. Brawo Pani Kingo

- pisali Ci zachwyceni.

Pojawiły się jednak również bardzo negatywne komentarze, które sugerowały, że figura Kingi Rusin przywodzi na myśl męską sylwetkę.

Myślałam, że to facet w stroju kąpielowym.

Zdecydowane nie dla takiej kobiecej figury, wygląda jak jedna wielka żyła

- pisali zniesmaczeni.

A Wam podoba się takie wydanie Kingi Rusin?