18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kinga Rusin na imprezie Beyonce. "Za wejście zapłaciła 30 tys $"

25.02.2020  21:18
Kinga Rusin na imprezie Beyonce. "Za wejście zapłaciła 30 tys $"
Kinga Rusin na imprezie Beyonce. "Za wejście zapłaciła 30 tys $" Fot: Instagra,/Kinga Rusin

Ile warta jest noc z największymi gwiazdami? Zdaniem serwisu Pudelek kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Donoszą, że właśnie tyle Kinga Rusin zapłaciła za bilet na imprezę oscarową Beyonce.

Polska Dziennikarka Kinga Rusin miała swoje 5 minut w mediach na całym świecie po tym, jak na Instagramie umieściła zdjęcie z Adele i relację z zamkniętej imprezy po Oscarach u Beyonce. Zamnieszanie wokół celebrytki troszeczkę przycichło, a ta zapowiedziała pozwy (między innymi dla TVP i kilku innych redakcji). Tymczasem na jaw wychodzić ma, jak dostała się na elitarne przyjęcie wśród największych, światowych sław.

Rusin miała za nie sowicie zapłacić. Pudelek.pl donosi o kwocie, która dosłownie zwala z nóg.

Bilet do sławy

Serwis zapewnia, że dotarli do informacji, wedle których na imprezę u Beyonce Rusin musiała nabyć specjalny bilet za 30 tysięcy dolarów, czyli ponad 100 tys. zł!

Dziennikarze Pudelka donoszą, że informacje o takim rozwiązaniu otrzymali z kilku różnych źródeł. O potwierdzenie poprosili partnera i jednocześnie prawnika Rusin, Marka Kujawę. Ten jednak wszystkiemu zaprzeczył.

Nie jest to prawdą, natomiast, zgodnie z dotychczasowymi oświadczeniami wydanymi przez Kingę Rusin, wielu dziennikarzy i innych osób chciało się tam dostać. Było to trudne. Jak Kinga Rusin się tam dostała, to jej sprawa. Na tę imprezę nie ma biletów, tak więc nie można ich kupić. Inaczej kupiłoby je wielu zamożnych ludzi

- oświadczył.

Kinga Rusin i Adele
Przeczytaj więcej
Komentarze