18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Gwiazda serialu Klan naga jak niemowlę. Fani zachwyceni

01.09.2020  12:09
Gwiazda serialu Klan naga jak niemowlę. Fani zachwyceni
Gwiazda serialu Klan naga jak niemowlę. Fani zachwyceni Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Klan zapewnił Dorocie Naruszewicz ogromną popularność. Aktorka postanowiła z niej skorzystać i bez krępacji przyłączyła się do akcji "body positive" (ciałopozytywni - przyp.red.). Jej fotografia wywołała zachwyt wśród najwierniejszych fanów.

Klan kojarzy się z jedną z najgrzeczniejszych produkcji TVP. Serial od lat pokazuje, jak powinno się żyć w zgodzie z rodziną, losem i tradycjami. Jedną z najbardziej popularnych gwiazd serialu jest Dorota Naruszewicz, która teraz wystąpiła w sieci w zupełnie nowej odsłonie.

Klan: Gwiazda produkcji w nagiej odsłonie

Aktorka postanowiła skorzystać teraz ze swojej popularności, żeby przyłączyć się do akcji "body positive", która ma na celu pokazywanie ludzkiego ciała bez retuszu i promowanie samoakceptacji.

Gwiazda serialu Klan zamieściła na swoim Instagramie fotografię, na której siedzi zupełnie naga, czytając gazetę. Zdjęcie podpisała zaczepnie: „Wolnoć Tomku w swoim domku. Czyż nie?".

Fani byli szczerze zachwyceni jej akcją. Dali w komentarzach wyraz temu, jak bardzo podoba im się taka odsłona pierwszej damy serialu Klan. Aktorce musiało zrobić się bardzo miło.

Wygląda Pani obłędnie!

Piękne foto i piękna dojrzała kobieta.

Piękne wnętrze, piękna kobieta. I wbrew pozorom nie jest całkiem naga, wystarczy się dobrze przyjrzeć

- pisali pod zdjęciem.

Wam również podoba się taka Dorota Naruszewicz?

Czytaj także