18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroźna Czesia na mokro

Gwiazda Klanu nago w jeziorze. Gotuje pupą wodę

12.11.2019  14:28
Gwiazda Klanu nago w jeziorze. Gotuje pupą wodę
Gwiazda Klanu nago w jeziorze. Gotuje pupą wodę Fot: Instagram

Klan dał Annie Powierzy przepustkę do popularności. Serialowa Czesia korzysta z niej, jak może, zamieszczając na Instagramie treści dość kontrowersyjne. 

Klan od wielu lat pozostaje stałym elementem ramówki TVP. Niektórzy aktorzy na zawsze pozostaną w naszych głowach bohaterami tego formatu. Troszeczkę tak właśnie jest z Anną Powierzą, która wciela się w serialową Czesię.

Gwiazda Klanu nago kąpie się w jeziorze

Aktorka od jakiegoś czasu jest aktywna na Instagramie i ciągle bardziej szokuje zamieszczanymi tam treściami. Widać, że Powierza nie boi się nagości, a wręcz przeciwnie, czuje się w takim wydaniu znakomicie. 

Ostatnio odważna gwiazda serialu Klan, przeszła samą siebie. Pojechała w góry ładować akumulatory i postanowiła dokonać tego... zupełnie nago w jeziorze! Swoje zdjęcie opatrzyła bardzo mocnymi argumentami.

Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem

- opisała swoje doznania.

Podoba Wam się pomysł na siebie pani Ani? My nie ukrywamy, że z ciekawością śledzimy jej profil.

Czytaj także