18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gorąco

Gwiazdka TVN wypina się w erotycznym tańcu. Pokazała pikantne wideo

24.01.2020  21:35
Gwiazdka TVN wypina się w erotycznym tańcu. Pokazała pikantne wideo
Gwiazdka TVN wypina się w erotycznym tańcu. Pokazała pikantne wideo Fot: Instagram/Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi - gwiazdka "Top Model" TVN - lubi pokazywać swoje półnagie ciało. Tym razem jednak przeszła samą siebie. Opublikowała taniec erotyczny!

Jak zabłysnąć, gdy nie ma się czym błyszczeć? Niektórzy twierdzą, że do sławy i poklasku wystarczy jedynie uroda, zgrabne ciało i golizna. Jak gwiazdka TVN Klaudia El Dursi.

Celebrytka zasłynęła swoją rzekomą anonimowością i niewinnością jako uczestniczka "Top Model". Szybko okazało się jednak, że już dawno miała do czynienia z modelingiem i żadnie z niej niewiniątko. Bardzo chętnie eksponuje swe wdzięki publicznie i nie zważa na brak ubrań...

El Dursi wypina się do kamery

Tym razem kontrowersyjna gwiazdka zdecydowanie przesadziła i rozwścieczyła część fanów. Wystarczyło, że na Instagramie posunęła się dalej niż zwykle. Umieściła tam wideo, na nim erotyczny taniec o zachodzie słońca.

El Dursi wije się i wygina, kręci pupą, wypina pośladki, całkiem jakby właśnie zamierzała uwieść siedzącą przed nią ofiarę... A fani dopytują: co na to Twoje dzieci?

(Aby zobaczyć wideo, przesuń strzałką w prawo!)

Przeczytaj więcej
Komentarze