18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Emocje poniosły

Kochankowie przyłapani na wieży widokowej. Myśleli, że ich nie widać

31.07.2020  12:36
Kochankowie przyłapani na wieży widokowej. Myśleli, że ich nie widać
Kochankowie przyłapani na wieży widokowej. Myśleli, że ich nie widać Fot: Aloha Hawaii/Shutterstock

Kochankowie zostali przyłapani na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Dwie pary pewne, że ich nie widać, oddawały się rozkoszy. Wszystko nagrały jednak kamery monitoringu.

Kochankowie na długo zapamiętają swój wyczyn, tym bardziej, że teraz piszą o nich media. Kamera monitoringu miejskiego nagrała dwie pary oddające się rozkoszy na wieży widokowej.

Sprawą już zajmuje się prokuratura w Wolsztynie na wniosek burmistrza. Pewnie wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie to, że sprawa wyciekła do internetu.

Kochankowie zderzą się z prawem

Nie wiadomo, kiedy konkretnie doszło do zdarzenia. Najwyraźniej nawet pandemiczne lato wciąż jest pełne ludzkich skłonności do oddawania się przyjemnościom. 

Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji. Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. O dalszych krokach poinformujemy Państwa po zakończeniu czynności prowadzonych przez stosowne organy

- napisał Wojciech Lis, burmistrz Wolsztyna.

Na razie prokurator analizuje sprawę i zdecyduje, w jakim kierunku to postępowanie będzie prowadzone

- powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. 

Najprawdopodobniej służby pójdą w kierunku utrwalania lub rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody, za co grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

Napalonych turystów takie atrakcje również mogą sporo kosztować. Grozi im za to kara aresztu. ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana. 

Przeczytaj więcej
Komentarze