18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała wizję?

Kołakowska skomentowała śmierć Krawczyka. Celebrytka węszy spisek

06.04.2021  19:47
Viola Kołakowska komentuje śmierć Krawczyka
Viola Kołakowska komentuje śmierć Krawczyka Fot: VIPHOTO/East News

Viola Kołakowska, aktorka znana ze wspierania ruchów antyszczepionkowch oraz krytyki "Piaska" odniosła się do śmierci Krzysztofa Krawczyka. Celebrytka ponownie węszy spisek i uważa, że muzyk mógłby pożyć znacznie dłużej, gdyby nie szczepionka.

Viola Kołakowska zasłynęła z głoszenia skandalicznych i szokujących opinii. Aktorka uważa między innymi, że noszenie maseczek wykończy ludzkość, a Polaków kupił sobie Bill Gates. Była partnerka Tomasza Karolaka zarzuciła także Andrzejowi Piasecznemu udawanie COVID-19.

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krawczyka

Kołakowska odniosła się do śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak twierdzi, gwiazdor miałby znacznie większą szansę na przeżycie, gdyby wcześniej nie zaszczepił się przeciw COVID-19.

Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w taki sposób zakończyć swój żywot, przy zderzeniu się z wirusem. Normalnie ten wirus nic by nie zrobił złego. Można byłoby go przejść bez żadnych objawów. Nawet by nie wiedzieli, że mieli kontakt z tym czy innym wirusem. W sytuacji, kiedy przyjęli szczepionkę, to ten kontakt może się zakończyć w taki fatalny sposób - podsumowała Kołakowska.

Żona i menadżer Krzysztofa Krawczyka poinformowali, że przyczyną śmierci nie była koronawirus. Jednak przekazane informacje nie przekonały polskiej celebrytki, która dalej głosi swoje kontrowersyjne teorie.

logo Tu się dzieje