18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

The Rolling Boobs

Pokazała piersi na koncercie. Tak zareagował Jagger [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.08.2022  21:40
Gołe piersi na koncercie The Rolling Stones. Zaskakująca reakcja Micka Jaggera
Gołe piersi na koncercie The Rolling Stones. Zaskakująca reakcja Micka Jaggera Fot: JEFF PACHOUD/AFP/East News

Koncert zespołu The Rolling Stones w Sztokholmie i erotyczny incydent! Rozpalona fanka podczas utworu "(I Can't Get No) Satisfaction" pokazała się topless. Mick Jagger zareagował w zaskakujący sposób na nagie piersi na koncercie.

The Rolling Stones dali świetny koncert w Sztokholmie 31 lipca. Fanka zespołu była tak podekscytowana i nakręcona, gdy usłyszała gitarowy riff do "(I Can't Get No) Satisfaction", że postanowiła pokazać gołe piersi. Mick Jagger mógł po prostu się gapić i podziwiać roznegliżowaną fankę, ale postanowił wkroczyć do akcji i się do niej przyłączył.

Koncert The Rolling Stones i goła fanka. Piersi pod sceną

Piersi na rockowych koncertach chyba już nikogo nie dziwią. Ale nagi Mick Jagger dla wielu osób może być niespodzianką. Wokalista The Rolling Stones na wspomnianym koncercie, na widok nagiej kobiety, na chwilę odsłonił swój tors.

Koncert zespołu The Rolling Stones w Sztokholmie to ostatni występ legendarnej rockowej grupy podczas europejskiej części trasy. Zespół zapowiada, że wchodzi wkrótce do studia i niebawem ukaże się nowa płyta.

Czy nagie kobiece piersi zainspirują Micka Jaggera i Keitha Richardsa to napisania wielkiego przeboju na miarę "Jumpin' Jack Flash", "Brown Sugar", "Honky Tonky Women", "Angie", "Sympathy for the devil" lub "Paint it black"?

Pokazała piersi na koncercie The Rolling Stones. Mick Jagger zrobił to samo [WIDEO]