18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Plotki o nowym teleturnieju

Koniec "Jeden z dziesięciu"? Decyzja TVP

Wojciech Kozicki
14.06.2022  20:33
Koniec "Jeden z dziesięciu"? Teleturniej znika? Komentarz TVP
Koniec "Jeden z dziesięciu"? Teleturniej znika? Komentarz TVP Fot: Jan KUCHARZYK/East News

Kultowy teleturniej TVP „Jeden z dziesięciu” znika z anteny? Pojawiają się kolejne plotki i doniesienia, że Telewizja Polska nie wyemituje nowego sezonu teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka. Imperium Jacka Kurskiego odniosło się oficjalnie do tych sensacji.

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” znika z TVP po prawe 30 latach emisji?  To jeden z niewielu formatów, w których liczy się rzetelna i gruntowna wiedza z różnych dziedzin. Śmiało można nazwać ten program edukacyjnym, a pytania zadawane przez Tadeusza Sznuka poszerzają wiedzę Polaków. I chyba komuś zaczęło to przeszkadzać, bo podobno Telewizja Polska nie chce nowego sezonu „Jeden z dziesięciu”.

Koniec „Jeden z dziesięciu”? Jest komentarz TVP

Nieoficjalnie mówi się, że TVP chce zastąpić przestarzały format czymś nowym i bardziej nowoczesnym. Jak na razie biuro prasowej Telewizji Polskiej przekazało portalowi Wirtualne Media, że teleturniej zostaje na antenie i będzie nowy sezon jesienią. Tymczasem Radio ZET pisze, że „Telewizja Polska nie potwierdzała, ale też nie zaprzeczała rewelacjom” dotyczącym skasowania formatu z Tadeuszem Sznukiem.

Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju zobaczymy jesienią, zdjęcia do programu trwają. Prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk – podało TVP. (Wirtualne Media)

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest emitowany w TVP od 1994 roku. A jeśli zniknie? Spokojnie, zostanie „Koło fortuny” i „Jaka to melodia”…

Program „Jeden z dziesięciu” w okresie od 6 do 24 września tego roku oglądało średnio 1,13 mln osób – podaje „Wprost”.

Jeden z Dziesięciu Najlepsze Momenty