18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

m jak może już wystarczy?

Koniec "M jak Miłość" po wakacjach? Fani w rozpaczy

31.07.2020  18:30
Koniec M jak Miłość?
Koniec M jak Miłość? Fot: M jak Miłość/Facebook

Plotka o zakończeniu uwielbianego przez Polaków serialu "M jak Miłość" krąży po kraju. Czy faktycznie to już koniec produkcji?

Nie będzie już więcej rodu Mostowiaków na ekranie? Koniec przygód z Grabiny, M jak Miłość bez Marka i szeregu innych najważniejszych postaci nie ma już sensu?

Po Polsce zaczęła krążyć plotka o zakończeniu zdjęć do serialu - tym razem ostatecznym. Wiadomość przeraziła fanów produkcji, którzy boją się, że utracą wgląd w pędzące wartkim strumieniem i usiane szokującymi, często mrożącymi (jak śmierć w kartonach) przygodami życie bohaterów.

Koniec M jak Miłość?

Fani przerażeni wizją życia bez serialu zaczęli dopytywać o prawdziwość plotki w mediach społecznościowych. I stało się - doczekali się odpowiedzi na nurtujące ich pytanie, "czy M jak Miłość się skończy?". Produkcja odpowiada jednym słowem: NIE.

Czy to uspokoi fanów? Niekoniecznie. Zdjęcia do serialu wznowiono w czerwcu po długiej, spowodowanej epidemią przerwie. Jak wiadomo, koronawirus właśnie rozszalał się w Polsce, a jesienią prognozuje się jeszcze mocniejsze jego uderzenie. To może oznaczać kolejny zakaz pracy na planie!

Czytaj także
Przeczytaj więcej