18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dla zdrowia psychicznego Polaków

NAJGORSZY PROGRAM TVP ZNIKA Z ANTENY! Ktoś to oglądał???

21.09.2021  11:46
To najgorszy program w hstorii TVP? "Motel Polska" znika z anteny
To najgorszy program w hstorii TVP? "Motel Polska" znika z anteny Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

To największy niewypał TVP odkąd władzę w telewizji przejął Jacek Kurski? Ich "innowacyjne" show okazało się wielką klapą i znika z anteny. Ktoś to w ogóle oglądał?

Smutne wieści dla... nikogo? Z anteny TVP znika najgorszy program w historii publicznej telewizji. Władze stacji chciały być jak kanały rozrywkowe i urządzić widzom prorządowy "Googlebox". stworzyli więc marną i wielce toporną podróbkę o nazwie "Motel Polska". I już wiedzą, jaki to był niewypał.

"Motel Polska" na antenie TVP pojawił się w 2020 roku i od początku budził masę kontrowersji. Miało być naturalnie, wyszło jak zawsze. Rodziny i przyjaciele polityków PiS i pracowników TVP, a nawet działacze partyjni, siadali na kanapie i komentowali to, co pokazywała telewizja oraz wydarzenia z kraju. Według wyliczeń organizacji zajmującej się weryfikowaniem treści - Wojownicy Klawiatury - dziewięć na dwanaście osób pojawiających się w programie, miało jakieś związki z PiS. Za każdym jednak razem producenci przedstawiali uczestników jako "zwykłych obywateli".

"Motel Polska" znika z TVP

Dziwnym trafem bohaterowie programu namiętnie obśmiewali działania opozycji, źle wypowiadali się o protestach i strajkujących, pochwalali homofobię i wysławiali w niebiosa działania partii oraz samego boskiego Jarosława Kaczyńskiego. A to niespodzianka.

Miał być hit, ale wyszło, jak wyszło. Powszechnie wiadomo, że podróbki jakościowo mocno odbiegają od oryginałów, więc nie można było spodziewać się rewelacji. Oglądalność okazała się całkiem marna, jak na ogólnokrajową, powszechnie dostępną TV - na początku przed telewizorami zasiadało blisko 400 000 osób, pod koniec o 50 tysięcy mniej.

Teraz TVP ogłasza, że "Motel Polska" na zawsze znika z anteny, jednak powodów tej decyzji nie zdradza. Czyżby uświadomili sobie, jak wielki chłam wciskali ludziom przez długie miesiące?

Czytaj także
Przeczytaj więcej