18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przekorny los

KONIEC ZENKA W TVP! Kurski jest na niego wściekły

24.08.2020  15:40
PIOTR FOTEK/REPORTER | WOJCIECH STROŻYK/REPORTER | | WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Koniec disco-polo i Zenka Martyniuka w TVP! Jacek Kurski wściekł się nie na żarty - przez zachowanie syna disco-polowiec zniknie z Telewizji Polskiej!

Zenek Martyniuk będzie teraz persona non grata w TVP? Ulubieniec prezesa telewizji publicznej Jacka Kurskiego ostro podpadł władzom - i tym na Woronicza, i tym na Nowogrodzkiej. Wiadomo bowiem, co PiS, to i TVP, i na odwrót.

Król disco-polo ma dziś potężne kłopoty - podpadł Jackowi Kurskiemu i samemu Jarosławowi Kaczyńskiemu. A dokładniej nie on, tylko jego syn Daniel. Ojciec może jednak ponieść odpowiedzialność za kolejny, tym razem antyrządowy wybryk syna.

Daniel Martyniuk chce obalić PiS?

Syn Zenka Martyniuka Daniel co chwila ma kolejne problemy, głównie z prawem (a to narkotyki, a to łamanie kwarantanny, a to przemoc domowa...), tym razem problemem jest jednak polityka. W czasie gdy jego tatuś jako ulubieniec TVP i partii rządzącej śpiewa im o oczach zielonych, Daniel chciałby rząd obalić.

Daniel Martyniuk opublikował na swoim InstaStories serię nagrań, w których nie szczędzi słów polskim politykom i mówi wprost, że obecny rząd trzeba znieść, wywieźć z Sejmu taczkami, wprowadzić w Polsce anarchię...

Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób! Zniszczyć rząd! - nawoływał młodzieniec na Instagramie.

Danielowi nie podobają się wieczne kłótnie, dzielenie Polaków i przede wszystkim zmuszanie do czegokolwiek, w tym do noszenia maseczek. Twierdzi, że najważniejsza jest wolność, a rząd nam tę wolność zabiera. Więc polityków należy zniszczyć.

Koniec Zenka w TVP?

Jak się okazuje, chęci obalenia rządu poniosły się szerokim echem i dotarły do głównych zainteresowanych. W szeregach PiS pojawiły się informacje o niesfornym synu Zenka i teraz muzyk może słono zapłacić za nieudane wychowanie potomka.

Sprawy w swoje ręce wziąć ma prezes TVP Jacek Kurski. Już teraz Daniel Martyniuk ma być tematem tabu w TVP, tabu może stać się też jego ojciec.

Prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne

- mówi Plejadzie informator z telewizji publicznej.

Dodaje również, że promowania disco-polowca w TVP więcej nie będzie. Daniel przegiął, a nikt w kręgach telewizji i Jacka Kurskiego o obaleniu rządu nie ma prawa nawet pomyśleć.

Czytaj także