18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy Polaków

Koniec kariery Elżbiety Jaworowicz?! Rozpacz w TVP

20.08.2021  20:36
Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP?
Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP? Fot: Tomasz Zukowski/East News

Elżbieta Jaworowicz od prawie 40 lat zajmuje się prowadzeniem programu "Sprawa dla Reportera" na antenie TVP. Czy jednak jej zawrotna kariera chyli się ku końcowi? W niepewnych czasach medialnych burz trudno być czegokolwiek pewnym.

Elżbieta Jaworowicz jest zdecydowanie magnatką i niekwestionowanym symbolem Telewizji Polskiej. Od wielu lat jej program cieszy się niesłabnącą popularnością, a widzowie ją kochają. Jak w ogóle można wyobrazić sobie TVP bez "Sprawy dla reportera"? Okazuje się, że już niedługo może nas to czekać.

Chociaż Elżbieta Jaworowicz "trzyma się" wprost rewelacyjnie, to dziennikarka ma już 75 lat. W takim wieku większość osób udaje się na zasłużony odpoczynek emerytalny. Gwiazda TVP również coraz mocniej męczy się w pracy, mimo tego, że ją kocha.

Elżbieta Jaworowicz skończy z TVP?!

Jakiś czas temu jej współpracownicy alarmowali w mediach, że wyjazdy na reporterskie interwencje są dla niej coraz bardziej męczące. "Rewia" pisała natomiast, że Jaworowicz wraca z nich totalnie wyczerpana. Sama gwiazda nie ukrywa, że nie jest pewna swojej przyszłości w TVP. Jej słowa brzmią wyjątkowo gorzko.

W ciągu wielu lat realizowania "Sprawy dla reportera" nauczyłam się pokory wobec faktu, że tak do końca nie jesteśmy kowalami własnego losu. Między powodzeniem a porażką, bogactwem a biedą, młodością a starością jest wąska, krótka i nikła linia. Nie wiemy, co nas czeka

- podkreśliła dziennikarka na łamach "Tele Tygodnia".

Natomiast sama Elżbieta Jaworowicz zapewnia, że dopisuje jej zdrowie i ma jeszcze dużo sił na pracę. "Na razie, odpukać, nie mam większych kłopotów ze zdrowiem" - przekazała, cytowana przez "Tele Tydzień".

Myślicie, że "Sprawa dla Reportera" rzeczywiście jest zagrożona.