18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potańcówka z COVID-19

Koronawirus w Tańcu z Gwiazdami! Chorzy uczestnicy!

Wojciech Kozicki
09.10.2020  17:36
Taniec z Gwiazdami bez gwiazd? Kolejni uczestnicy z koronawirusem
Taniec z Gwiazdami bez gwiazd? Kolejni uczestnicy z koronawirusem Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Kto wygra „Taniec z gwiazdami 11”? Na razie prowadzi koronawirus i eliminuje uczestników. Potwierdzono, że 3 osoby nie wystąpią w programie. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa, a zagrożony jest też Jan Kliment.

Jeszcze „Taniec z gwiazdami” czy już potańcówka z koronawirusem? Jak podaje Radio ZET, ósmy odcinek "Tańca z gwiazdami 11" w piątek 9 października odbędzie się zgodnie z planem, ale niektóre gwiazdy otrzymały pozytywny wynik testu na koronawirusa. Lenka Klimentowa i Bogdan Kalus są zakażeni COVID-19. Na kwarantannie przebywa Jan Kliment. Czy zagrożona jest partnerująca mu na parkiecie Anna Karwan? Jest jednak możliwość, że zatańczy w programie z zastępcą.

Taniec z gwiazdami i koronawirus - nowa edycja zagrożona?

Produkcja programu wydała oświadczenie, że wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny. Dzisiejszy odcinek „Tańca z gwiazdami” odbędzie się bez publiczności.

Polsat i 11. edycja „Tańca z gwiazdami” po raz kolejny oberwały z powodu koronawirusa. W marcu nowa edycja programu została przerwana po dwóch odcinkach, a jeden odbył się bez udziału publiczności.

"Dancing with the Stars" powrócił na antenę 4 września, lecz w niepełnym składzie - z udziału zrezygnowali aktor Marcin Bosak i tancerka Janja Lesar. Wkrótce grono gwiazd uszczupliło się o kolejnego uczestnika. Sylwester Wilk opuścił "Taniec z gwiazdami" ze względu na kontuzję – przypomina radiozet.pl

 

Czytaj także