18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnia globalny spisek

Kołakowska każe Polakom zdjąć maseczki. "Nie ma pandemii"

Wojciech Kozicki
12.10.2020  14:11
Viola Kołakowska kontra koronawirus - czy pandemia to spisek i kłamstwo?
Viola Kołakowska kontra koronawirus - czy pandemia to spisek i kłamstwo? Fot: TRICOLORS/East News

Viola Kołakowska najwyraźniej nie wierzy, że koronawirus jest groźny. Celebrytka-koronasceptyczka snuje kolejne teorie o chorobie z Wuhan i apeluje, by Polacy zdjęli maseczki i łamali obostrzenia!

Viola Kołakowska to polska aktorka, która ma na swoim koncie rolę w filmie „Dzień Świra”, gdzie reklamowała środek antyprykator. W życiu wcieliła się też w rolę ukochanej Tomasza Karolaka. Odkąd zaczęła się pandemia SARS-COV-2, gwiazda znowu stała się popularna, głosząc na Instagramie teorie spiskowe na temat koronawirusa.

Viola Kołakowska, globalny spisek światowego rządu i wypowiedzi o pandemii COVID-19

Jak przypomina Pudelek, Viola Kołakowska twierdziła niedawno, że pandemia nie istnieje, wirus to globalny spisek, a minister zdrowia Łukasz Szumowski to jaszczur, który chce wykończyć polskie dzieci. Ostrzegała także przed szczepionką na koronawirusa, która ma zabijać ludzi.

Z kolei ostatnio Kołakowska porównała pandemię do... obozów zagłady – przypomina Pudelek.

Tym razem Kołakowska odleciała totalnie, grawitacja już nie trzyma jej umysłu na Ziemi. Twierdzi, że jeden z czołowych polityków, którego nazwiska nie może podać, wyjawił jej, że NIE MA ŻADNEJ PANDEMII! Podobno gdyby polski rząd nie zastosował się do wytycznych rządu światowego, to mielibyśmy już u nas wojnę jak w Syrii albo chaos jak na Białorusi.

Mówiłam, że chodzi o grubszą sprawę. Mówiłam, że nie chodzi o żadnego wirusa, że to jest przykrywka do czegoś, do grubej sprawy, która się odbywa. Do tak zwanego światowego resetu finansowego – ostrzega Viola Kołakowska na Instagramie.

Kołakowska kontra maseczki i obostrzenia

Na tym jednak nie koniec, bo aktorka ostrzega, że ciągu następnych dwóch lat „zmieni się wszystko”. Ujawnia również, że wszystkie liczby związane z koronawirusem zostały zmanipulowane przez media.

Aktorka zaapelowała do narodu, by łamał obostrzenia i restrykcje. Namawia Polaków, by nie zakładali maseczek.

Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo - apeluje Kołakowska do narodu.

Czytaj także