18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP naraża ludzi?

Koronawirus na planie "M jak miłość"!

Wojciech Kozicki
21.10.2020  20:25
M jak miłość kontra koronawirus - show must go on...
M jak miłość kontra koronawirus - show must go on... Fot: AGENCJA SE/East News

Koronawirus uderza w filmy i seriale. Potwierdzono, że epidemia wybuchła na planie „M jak miłość”, a zdjęcia do serialu przerwano. Czy gwiazdy TVP zostały zakażone?

Filmy, teatry, kina, programy telewizyjne… koronawirus bezlitośnie miażdży polską branżę rozrywkową! W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że podjęto kontrowersyjną decyzję, gdy w „Tańcu z gwiazdami” zaczęli chorować kolejni uczestnicy. Na tym jednak nie koniec, bo COVID-19 pojawił się na planie „M jak miłość”. Zdjęcia do serialu TVP zostały przerwane. To koniec kultowej produkcji?

K jak koronawirus

Jak podaje Wirtualna Polska, u części osób na planie zdjęciowym stwierdzono zakażenie COVID-19. Rzekomo infekcję potwierdzono u kilkunastu pracowników produkcji.

Czy nowe odcinki „M jak miłość” zostaną nakręcone? Wszystko wskazuje na to, że produkcja serialu zmierza pracować dalej pomimo zagrożenia i zrealizować wszystkie plany do wiosny 2021. Pracownicy od kilku miesięcy są regularnie testowani i współpracują też z wirusologiem, z którym konsultowane są dalsze działania.

Faktycznie, była kilkudniowa przerwa. Nie pierwsza zresztą, choć wolelibyśmy, żeby ostatnia, ale wracamy już powoli do pracy. Pracujemy z wirusologiem i mamy narzucony reżim oraz opracowany system działania. Zgodnie z nim działamy od maja – ujawnił Plejadzie informator z planu M jak miłość.

Czytaj także