18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odlatuje daleko

Koronawirus nadciąga. Ciężarna Małgorzata Rozenek wyjeżdża z kraju

28.01.2020  11:53
Koronawirus nadciąga. Ciężarna Małgorzata Rozenek wyjeżdża z kraju
Koronawirus nadciąga. Ciężarna Małgorzata Rozenek wyjeżdża z kraju Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wyjazd do USA. Ciężarna gwiazda nie boi się wybierać w tak daleką podróż. Być może inne zagrożenia przeważyły szalę strachu. 

Małgorzata Rozenek jest w ciąży i ogromnie cieszy się z nadchodzącego, ponownego macierzyństwa. Gwiazda niedługo urodzi swoje trzecie dziecko i pierwszego potomka obecnego męża - Radosława Majdana. 

Małgorzata Rozenek wyjeżdża do USA

Gosia i Radek zawitają do New Jersey 8 lutego 2020 roku. Tak daleka podróż z pewnością nie będzie dla ciężarnej czymś łatwym. Wiele godzin w samolocie razem z szalejącymi hormonami i sporym brzuszkiem to duże wyzwanie.

Jednakże, kiedy w Azji szaleje koronawirus, który już pojawił się w Europie (m.in. u naszych sąsiadów w Niemczech), USA wydaje się być wystarczająco odległą i jednocześnie bezpieczną destynacją. 

Oficjalnym powodem wizyty pary w USA jest Bal Sportowy „Złota jedenastka 2019 r.”, na którym mają być honorowymi gośćmi. Myślicie, że wrócą szybko czy jednak zdecydują się zostać dłużej w bezpiecznym miejscu?

Przeczytaj więcej
Komentarze