18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko przepadło

Koronawirus pokrzyżował plany Górniak. Jest bardzo wystraszona

31.01.2020  14:28
Koronawirus pokrzyżował plany Górniak. Jest bardzo wystraszona
Koronawirus pokrzyżował plany Górniak. Jest bardzo wystraszona Fot: Instagram/edytagorniak

Koronawirus panoszy się po świecie i nikt nie jest bezpieczny. Edyta Górniak bardzo mocno wystraszyła się patogenu i wstrzymała istotną dla niej transakcję. 

Edyta Górniak może pochwalić się ogromną wrażliwością, rozwiniętą do tego stopnia, że wybucha płaczem przy pierwszej, lepszej okazji. Aktualnie jednak uczucia artystki są w pełni zrozumiałe.

Edyta Górniak boi się koronawirusa

Edyta Górniak bardzo kocha Azję i chętnie spędza tam wakacje. Okazuje się, że piosenkarka planowała zakupić luksusową willę w Tajlandii. Niestety, inwazja koronawirusa wystraszyła artystkę na dobre.

Edyta od dawna marzyła o własnej posiadłości w południowo-wschodniej Azji. Podobno od razu zakochała się w rezydencji znalezionej przez pośrednika. Nawet bardzo wysoka cena nie była dla niej przeszkodą. We przyszły wtorek miała podpisać ostatnią umowę i przelać pieniądze, jednak rozmyśliła się

- mówił informator portalu Pomponik. 

Wokalistka na bieżąco śledzi informacje o WHO 2019-nCoV. Bardzo martwi ją ta sytuacja. Do czasu rozwiązania problemu nie poleci tam na wakacje ani nie wróci do tematu zakupu posiadłości

- doprecyzowano informację. 

Podobno wpłacone na zaliczkę pieniądze przepadły bezpowrotnie. To na pewno spowodowało dodatkowy wybuch emocji uwielbianej w Polsce gwiazdy muzyki rozrywkowej. 

Przeczytaj więcej
Komentarze