18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Koronawirus pokrzyżował plany Rozenek. Jest zrozpaczona

06.03.2020  21:42
Koronawirus pokrzyżował plany Rozenek. Jest zrozpaczona
Koronawirus pokrzyżował plany Rozenek. Jest zrozpaczona Fot: Instagram/m_rozenek

Koronawirus pustoszy świat i każdy odczuwa przykre echa jego obecności. Gwiazdy również nie mają immunitetu od paskudnej choroby, która nie daje za wygraną. Dobitnie przekonała się o tym Małgorzata Rozenek. 

Koronawirus jest bardzo niebezpieczny i powoli pustoszy świat. Nikt nie jest bezpieczny w obliczu epidemii - nawet gwiazdy padają ofiarami jego wpływu. Przekonała się o tym dobitnie Małgorzata Rozenek, aktualnie spodziewająca się swojego trzeciego dziecka.

Celebrytka mimo stanu błogosławionego, absolutnie nie zwalnia tempa. Ostatnio nawet zagroziła, że współpracownicy prosto z planu będą musieli odwieźć ją na porodówkę, kiedy nadejdzie czas rozwiązania. 

Koronawirus wszedł w paradę Rozenek

Koronawirus nie zamierza mieć jednak dla nikogo taryfy ulgowej. Chociaż Rozenek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zaangażowała się w przygotowanie specjalnej konferencji, która miała odbyć się w Senacie, będzie musiała zmienić plany.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, wydarzenie to zostało odwołane. 

Decyzją Marszałka Senatu, w związku z zagrożeniem wynikającym z obecności koronawirusa w Polsce, wszystkie wydarzenia mające odbyć się w Senacie, a niezwiązane bezpośrednio z pracą parlamentarną, zostają zawieszone. Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet, współorganizowana również przez moją Fundację, NIE ODBĘDZIE SIĘ w pierwotnym terminie. O nowym będę informować. Pomimo tego, że czujemy zawód z tego powodu, to całkowicie rozumiemy i popieramy decyzje Pana Marszałka. W końcu zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze

- poinformowała Małgorzata Rozenek na Instagramie. 

Myślicie, że chociaż koronawirus realnie zatrzyma przyszłą mamę na dłużej w domu? My mamy pewne wątpliwości. 

Czytaj także