18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Porady na kwarantannę

Koronawirus uwięził Gessler w Polsce. Restauratorka apeluje do Polaków

17.03.2020  17:07
Koronawirus uwięził Gessler w Polsce. Restauratorka apeluje do Polaków
Koronawirus uwięził Gessler w Polsce. Restauratorka apeluje do Polaków Fot: Instagram/magdagessler_official

Koronawirus targa Polską, a Magda Gessler nie ma wątpliwości. Jeśli w czasach izolacji damy sobie przyzwolenie na negatywne myślenie, to zabije nas depresja. Restauratorka apeluje do swoich fanów, by pozostawali optymistami w tym trudnym czasie pandemii. 

Magda Gessler stosuje się do zaleceń rządu i podobnie jak większość Polaków - pozostaje odizolowana w domu. Prowadząca Kuchenne Rewolucje zrobiła drobny wyjątek i pojawiła się na antenie TVN24, gdzie zaapelowała do swoich fanów.

Magda Gessler siedzi w domu

Sama restauratorka nie jest w najlepszej sytuacji. Zdecydowała się zostać w Polsce, ponieważ bała się lotu i izolacji od swoich dzieci, ale jej mąż, kardiolog Waldemar, pozostaje w Kanadzie. Para musi za sobą bardzo tęsknić.

Zaczynam chodzić po domu i oglądać go po miesiącu pracy na zewnątrz. Jest dużo roboty, nie narzekam na nudę. Zaczęłam z powrotem malować. Doglądam ogrodu i się dziwię, że coś już urosło, bo 180 dni w roku jestem na Kuchennych rewolucjach, 60 na Masterchefie. Będę się starała upłynnić garderobę, bo jest jej stanowczo za dużo. Cieszę się, że mój dom jest w takich kolorach, które są pozytywne, radosne. Nie wyjechałam do Kanady, bo bałam się lotu, ale zostałam z całą rodziną. To była trudna decyzja, bo mąż jest w Kanadzie

- wyznała gwiazda.

Ostatecznie zwróciła się do fanów, by nie powtarzali błędów krajów południowych i pozostawali w domach, tak, jak to robią do tej pory.

Radzę wszystkim Państwu, żeby rano wstawać i o siebie zadbać. Trochę ruchu, żeby nie popaść w depresję, zadbać o swoje hobby, myśleć pozytywnie i wesoło. Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami - jak nie od wirusa, to od depresji. To jest bardzo ważne, żeby zadbać o siebie i wzajemnie się wspierać i być w kontakcie z najbliższymi, ale niekoniecznie w jednym pomieszczeniu. Ja jestem w domu prawie sama i powiem szczerze, ze gdyby nie pies, byłoby cienko

- apeluje celebrytka. 

Polecamy brać przykład z tego podejścia.

Przeczytaj więcej
Komentarze