18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazdor zakażony! Koronawirus w Budce Suflera

09.11.2020  18:07
Gwiazdor Budki Suflera zakażony koronawirusem
Gwiazdor Budki Suflera zakażony koronawirusem Fot: Mateusz Jagielski/East News

Kolejne niepokojące informacje ze świata gwiazd. Koronawirusem SARS-COV-2 zakaził się wokalista Budki Suflera Felicjan Andrzejczak.

Wokalista legendarnego polskiego zespołu, następca Krzysztofa Cugowskiego - Felicjan Andrzejczak - to kolejna już ofiara SARS-COV-2 wśród polskich gwiazd. 72-letni muzyk o zakażeniu niebezpiecznym wirusem poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Facebooku przyznał, że jest chory i zaapelował do fanów, by dbali o siebie.

Kochani, niestety ta podstępna choroba dopadła i mnie. Dbajcie o siebie, zdrowie jest najważniejsze ! Nie ma żartów - napisał.

Koronawirus w Budce Suflera. Wokalista zakażony

O chorobie kolegi z zespołu poinformowali także członkowie Budki Suflera na swoim oficjalnym kanale na Facebooku. Muzycy rzucili nieco więcej światła na chorobę Felicjana Andrzejczaka - przekazali, że muzyk nie wymaga hospitalizacji i przebywa w kwarantannie w swoim domu.

W imieniu nas wszystkich, całego Zespołu i licznych wielbicieli Twojego talentu, pragniemy Ci przesłać sygnały wsparcia, życzenia powrotu do zdrowia, wyrazy wszelkiej życzliwości oraz gotowość pomocy… Szybko do nas wracaj Stary - napisali na Facebooku.

Koronawirus dopada polskie gwiazdy

Wcześniej o zakażeniu koronawirusem informowały takie polskie gwiazdy jak Artur Barciś, który nagrał dla fanów specjalny film, Maja Ostaszewska, która opowiedziała o ciężkim przebiegu choroby, a także między innymi Maryla Rodowicz, Dominika Tajner, Małgorzata Potocka czy Radosław Majdan.

Ciężki przebieg COVID-19 odebrał z kolei życie aktorowi Dariuszowi Gnatowskiemu - legendarnemu Boczkowi z serialu "Świat według Kiepskich".

Czytaj także
Przeczytaj więcej