18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chory wokalista w izolatce

Gwiazda disco polo ma koronawirusa? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.03.2020  12:31
Koronawirus w Polsce - czy wokalista disco polo jest chory?
Koronawirus w Polsce - czy wokalista disco polo jest chory? Fot: Lukasz Solski/East News

Koronawirus w Polsce wisi w powietrzu, w każdej chwili może wybuchnąć epidemia. Rejestrowane są kolejne przypadki osób podejrzanych o zakażenie. Tym razem objawy koronawirusa miał słynny wokalista disco polo Rafał Gębiś. Czy jest nosicielem COVID-19?

Epidemia koronawirusa na świecie i w Europie nie ma litości, lawinowo rośnie liczba zakażonych i ofiar śmiertelnych. Oficjalne raporty i statystyki to przerażające prognozy – liczba chorych wzrośnie, pandemia się rozkręca. Tymczasem w Polsce pojawiły się doniesienia, że nosicielem choroby może być gwiazda disco polo!

Rafał Gębiś to wokalista zespołu Hadżi, który m.in. wziął udział w programie „Disco Star”. Polacy pokochali jego przebój „Czarujące usta”. Jednak na usta wokalisty lepiej teraz uważać, bo jest chory. Czy to koronawirus? Artysta trafił do izolatki w szpitalu w Pucku.

Artysta na Facebooku poinformował, że nie ma koronawirusa. Przyznał, że najadł się strachu, bo odbywał ostatnio podróże po Europie i stwierdzono u niego ostre zakażenie dróg oddechowych. Obecnie muzyk jest już w domu, chociaż kaszle i nadal jest chory. Oświadczył w filmie na Facebooku, że ma ostre zapalenie krtani i kardła i jak sam przyznał, choroba daje mu w kość. Pozostaje w kontakcie z Sanepidem i ma "areszt domowy".

Objawy koronawirusa:

  • gorączka
  • kaszel
  • duszność
  • ból mięśni
  • ból głowy
  • ból gardła

Hadżi - Moja Cyganeczko - teledysk

logo Tu się dzieje