Koronawirus w "Rolnik Szuka Żony". Uczestniczka walczy z patogenem

30.04.2020  07:57
Koronawirus w "Rolnik Szuka Żony". Uczestniczka walczy z patogenem
Koronawirus w "Rolnik Szuka Żony". Uczestniczka walczy z patogenem Fot: Marta Borowska/Instagram

Fani popularnego programu TVP mogą się zmartwić. Jedna z uczestniczek kultowego "Rolnik Szuka Żony", walczy z niebezpiecznym wirusem. Pokazała zdjęcie ze szpitala.

Koronawirus SARS-COV-2 od stycznia przeraża świat, a od 2 miesięcy paraliżuje Polskę. Stwierdzonych przypadków jest tu blisko 13 tysięcy osób. Ilu jeszcze nie udało się zdiagnozować?

Niebezpieczny patogen atakuje i niestety zabija. Nie oszczędza nikogo - najmłodsza ofiara w Polsce miała tylko 18 lat. Na świecie umierają nawet niemowlęta. Na szczęście są tacy, którzy wytaczają wirusowi wojnę, a na pierwszej linii frontu stoją pracownicy służby zdrowia.

Koronawirus w Rolnik Szuka Żony

Teraz okazuje się, że koronawirus dotarł do popularnego "Rolnik Szuka Żony". W kultowym show TVP, w drugiej edycji w 2015 roku udział wzięła Marta Borowska. Kobieta starała się o serce Rafała, ten jednak ostatecznie odrzucił jej zaloty.

Dziewczyna jest dziś jednak szczęśliwie zakochana. Nie ma jednak lekko. Pokazała właśnie zdjęcie ze szpitala - walczy z koronawirusem.

Marta mieszka w Warszawie, w stolicy także pracuje. Jest pielęgniarką w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Kobieta, jak również jej koleżanki i koledzy z pracy, są najbardziej narażoną na zachorowanie grupą - to właśnie pracownicy służby zdrowia najczęściej spotykają się z chorym i zakażają od nich.

Na szczęście Marta jest zdrowa i może dzielnie stawiać czoła koronawirusowi w tych trudnych czasach. Trzymamy za nią kciuki!

Przeczytaj więcej
Komentarze