18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

COVID-19

Odłączą od respiratora córkę Kasi Kowalskiej? Nowe informacje

19.04.2020  15:23
Odłączą od respiratora córkę Kasi Kowalskiej? Nowe informacje
Odłączą od respiratora córkę Kasi Kowalskiej? Nowe informacje Fot: Kasia Kowalska/Instagram

Córka Kasi Kowalskiej walczy ze śmiertelnie niebezpiecznym COVID-19. W jakim stanie jest zakażona koronawirusem Ola?

Córka Kasi Kowalskiej odzyskała przytomność! 23-letnia Ola pod koniec marca trafiła do szpitala w Londynie. Jak się szybko okazało, dziewczyna zakaziła się koronawirusem SARS-COV-2. Patogen doprowadził do ciężkiej postaci COVID-19 - zapalenia i niewydolności płuc.

Ola była w tak złym stanie, że nie mogła sama oddychać. Lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej i podłączyli do respiratora. Po trzech tygodniach w końcu pojawiła się nadzieja na wyzdrowienie, o czym w piątek poinformowała Kasia Kowalska.

COVID-19 odpuszcza

Jak dowiedział się "Super Express", Ola już wkrótce może zostać odłączona od aparatury. Stan dziewczyny poprawił się, została wybudzona ze śpiączki.

Odzyskała przytomność. Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej. Wprowadzenie w stan śpiączki było po to, by ją podleczyć, a intubowanie, żeby płuca odpoczęły. Pewnie niedługo zostanie odłączona od aparatury, aby mogła zacząć jeść samodzielnie i wracać do sił

- mówi przyjaciel Kasi Kowalskiej.

Przeczytaj więcej
Komentarze