18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koronawirus

Córka Kasi Kowalskiej jest w stanie ciężkim. Nie może sama oddychać

03.04.2020  18:21
Córka Kasi Kowalskiej jest w stanie ciężkim. Nie może sama oddychać
Córka Kasi Kowalskiej jest w stanie ciężkim. Nie może sama oddychać Fot: Kasia Kowalska/Instagram

Dramatyczne informacje o stanie zdrowia zakażonej koronawirusem córce piosenkarki Kasi Kowalskiej. Dziewczyna od tygodnia nie odzyskuje przytomności.

Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej - Oli - nie poprawia się. Młodziutka, zaledwie 23-letnia dziewczyna na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Tam też zakaziła się koronawirusem SARS-COV-2 i trafiła do szpitala.

Niestety, stan dziewczyny jest naprawdę poważny. Kilka dni temu jej mama poinformowała, że Olę trzeba było intubować. Teraz jest jeszcze gorzej. Jak donosi "Super Express", dziewczyna od tygodnia nie odzyskała przytomności. Lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Aleksandra nie jest w stanie samodzielnie oddychać - robi to za nią aparatura, do której jest podłączona.

Matka jest zrozpaczona

Co gorsza, Kasia Kowalska nie wie, co dzieje się z jej dzieckiem. Nie może dodzwonić się do szpitala i uzyskać żadnych informacji. Musi czekać na telefon z Londynu - dostaje go mniej więcej co dwa dni.

Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje

- mówi dziennikowi przyjaciel piosenkarki.

Przeczytaj więcej
Komentarze