18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Instrukcja lania żony

Korwin uczy jak bić kobiety. "Jeśli mi podpadnię to ją..."

18.02.2022  09:57
Janusz Korwin-Mikke w Kanale Sportowym. Hitler, bicie kobiet i bezradny Krzysztof Stanowski
Janusz Korwin-Mikke w Kanale Sportowym. Hitler, bicie kobiet i bezradny Krzysztof Stanowski Fot: Piotr Molecki/East News

Janusz Korwin-Mikke w Kanale Sportowym był po prostu sobą. Wiele osób zapewne liczyło, że zobaczy pojedynek Korwin-Stanowski, ale była to jak zwykle walka Korwina z Korwinem, zakończona nokautem. Najlepsze wypowiedzi i shorty? Był program obowiązkowy czyli globalne ocieplenie, Hitler, inteligencja kobiet, niepełnosprawni, ale przy okazji lider Konfederacji wyjaśnił, dlaczego i jak bić żonę oraz dziecko.

Janusz Korwin-Mikke w Kanale Sportowym zorał wszystkich – gejów, lewaków, szachistów, dzieci, kobiety, Aborygenów, Krzysztofa Stanowskiego, profesorów, bokserów i Dariusza Michalczewskiego, Jakuba Wiecha, Rafała Trzaskowskiego, Indian, Sławomira Mentzena, niepełnosprawnych, Kanał Sportowy, program Konfederacji, a przy okazji samego siebie. Jedynym wyjątkiem była Małgorzata Domagalik, która zaorała samą siebie. Jednak polityk Konfederacji tym razem mógł się wykazać, bo miał dużo czasu na wypowiedzi. Szczególnie dużo uwagi poświęcił kwestii bicia żony i dzieci. Jak to robić, by być prawdziwym mężczyzną?

Bicie kobiet i dzieci. Korwin w Kanale Sportowym

Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, że nigdy w życiu nie uderzyłby kobiety, by ją skrzywdzić. Zaleca jednak dawanie jej „klapsa”, tak samo jak dziecku. Dlaczego? Zgodnie z zasadami dobrego wychowania w średniowieczu, w domu ma panować określona hierarchia i strach przed panem domu. Co więcej „trzeba podejmować decyzje” i przygotować do tego dzieci, które kiedyś dorosną. Zwrócił uwagę, że "wszystkie cywilizacje, które stosowały kary cielesne wobec dzieci, osiągnęły sukces", a "jakieś tam indiańskie plemiona tego nie robiły i jedzą ślimaki". Jeśli nie będziemy bić dzieci, nie nauczą się słuchać i czeka nas rozpad cywilizacji.

Jak w prawidłowy sposób ukarać i zdyscyplinować kobietę? Należy ją przełożyć przez kolana i dać klapsa. Co więcej, Korwin-Mikke zaleca także bicie kobiet w miejscach publicznych. Wyjaśnił, że kobietę w pupę należy lać dla dyscypliny ręką, gdy "psioczy". Swojej żony jednak nie bije, bo "ona wie co może, a czego jej nie wolno". Przyznał, że ma za sobą kilka rozwodów, bo był zbyt łagodny dla swoich żon.

Prawdziwy mężczyzna nie może bić kobiet. Ale jeśli mi kobieta podpadnie, to mogą ją przełożyć przez kolano, żeby jej przylać w tyłek. Ale nie mogę jej skrzywdzić, tego nie potrafię – wyjaśnił Korwin-Mikke w Kanale Sportowym.

Przy okazji Korwin zaapelował, by odebrać prawa wyborcze kobietom ze względu na ich biologię, estrogen i inteligencję. Określił kobiety jako „coś pośredniego między mężczyzną, a dzieckiem”.

Odcinek Hejt Parku z Korwin z pewnością przejdzie do historii internetu. Liczba wyświetleń już szaleje i być może przebije odcinki z Marcinem Najmanem i Jasiem Kapelą. Czy teraz czas na Grzegorza Brauna w Kanale Sportowym?

Każda normalna kobieta udaje przed dziećmi, że się boi męża. Jeżeli taka potężna matka boi się męża, to dzieci boją się ojca i są posłuszne, więc nie trzeba ich lać - wyjaśnił Korwin w Kanale Sportowym.

Korwin w Kanale Sportowym - szokujące wypowiedzi, Stanowski bezradny [WIDEO]

Korwin kontra Wiech. Dyskusja o globalnym ociepleniu w Kanale Sportowym

logo Tu się dzieje