18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polsat podjął decyzję

Kto zastąpi Paździocha w Kiepskich?

Wojciech Kozicki
01.02.2021  16:36
Ryszard Kotys zmarł, a Marian Paździoch nie wróci do Kiepskich. Decyzja zapadła
Ryszard Kotys zmarł, a Marian Paździoch nie wróci do Kiepskich. Decyzja zapadła Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„Świat według Kiepskich” to serial, bez którego świat byłby kiepski. Czy będą nowe odcinki? Okazuje się, że Polsat już pracuje nad nową serią. Czy Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch, zostanie przez kogoś zastąpiony?

„Świat według Kiepskich" powróci? Jak zdradziła niedawno Renata Pałys, prace nad nowymi odcinkami trwają. Pojawia się jednak problem, bo przecież nie żyją Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch). Kto zastąpi kultowe postacie w serialu?

Zobacz także

Kto zastąpi Boczka i Paździocha w Kiepskich?

Fani twierdzą zgodnie, że nikt nie jest w stanie zastąpić Gnatowskiego i Kotysa, a produkcja serialu powinna zostać zakończona. Jak podaje Radio ZET, Polsat zdecydował, że żadnego zastępstwa nie będzie. ”Kiepscy” będą kontynuowani bez uzupełnienia obsady. Grająca żonę Ferdka Marzena Kipiel-Sztuka przypomina, że gdy zmarła Krystyna Feldman (babka Kiepska), serial również się nie zatrzymał, ale jej zdjęcie do tej pory wisi na ścianie w mieszkaniu głównych bohaterów.   

Fani przewidują, że większą rolę w serialu zacznie odgrywać syn Mariana Paździocha. Obawiamy się jednak, że po stracie Ryszarda Kotysa w sercach powstała wyrwa, której w żaden sposób nie można zapełnić. 

Niestety, ja mówię, że wymieramy. Nie ma z nami Zośki Czerwińskiej, nie ma Darka... Dziś właśnie wracam na plan serialu, nie mnie o tym decydować, jak to będzie realizowane. Życie jest okrutne, ale show must go on – powiedziała Renata Pałys po śmierci Kotysa.

Czytaj także
Przeczytaj więcej