18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mowa o mikrofonie, czy szklance?

Kozidrak z zaszczytami! Będzie promować POLSKIE DZIEDZICTWO W USA

18.01.2022  16:23
Beata Kozidrak będzie promować polskie dziedzictwo
Beata Kozidrak będzie promować polskie dziedzictwo Fot: Mateusz Jagielski/East News

Beata Kozidrak pokaże, jak się pije po polsku? Skompromitowana piosenkarka została gościem honorowym gali w USA. Ma tam promować polskie dziedzictwo.

Beata Kozidrak już na zawsze pozostanie w pamięci Polaków piosenkarką o mosiężnym głosie i twardej, choć mało rozsądnej głowie. Pierwszego września ubiegłego roku wokalistka kompletnie pijana wsiadła za kierownicę i udała się w rajd ulicami Warszawy. Została zatrzymana, straciła prawo jazdy, skazano ją na prace społeczne. Ale to nie koniec kar, jakich doznała. Haniebny czyn sprawił, że ludzie nie szczędzą jej gorzkich słów i co raz podważają jej prawo do publicznych wystąpień. Teraz znów się to zdarzyło.

Skompromitowana Kozidrak powoli wraca na salony. Jako pierwsza odważyła się ją zaprosić na scenę Justyna Steczkowska, później okryta złą, alkoholową sławą piosenkarka zagrała na koncercie sylwestrowym Polsatu. Teraz znany koszykarz Marcin Gortat poinformował, że Beti będzie gościem honorowym gali "Polish Heritage Night 2022".

Beata Kozidrak będzie promować polskie dziedzictwo

Noc Dziedzictwa Polskiego zaplanowana jest na 18 marca 2022 roku. Wielki bal odbędzie się w hotelu Beverly Hills w Kalifornii. Jak poinformował Marcin Gortat na swoim Instagramie, gala służyć ma przedstawieniu i propagowaniu kultury i dziedzictwa Polski, a w jej trakcie wręczone zostaną specjalne nagrody.

Sportowiec nie wyjaśnił, co dokładnie promować ma tam Beata Kozidrak - talent wokalny, czy umiłowanie do szklanki. W świecie panuje stereotyp Polaka-pijaka, Polska niejednemu człowiekowi na świecie kojarzy się z wódką, może więc pani Beata to jednak świetny wybór?

- "Proszę zamówić później Pani Beacie taksówkę żeby znowu na bani nie jechała", "no to po maluchu na dzień dobry, na popołudnie i na dobry wieczór. Na dobranoc dwie butelki wina" - czytamy w komentarzach.

A Waszym zdaniem, wybór zhańbionej piosenkarki do promowania polskiego dziedzictwa to dobra decyzja?