18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda odżyła!

Kozidrak zagra trasę z Krzysztofem Krawczykiem. Wielki powrót

Wojciech Kozicki
04.02.2022  11:15
Kozidrak z Krawczykiem na ustach. Rusza nowa trasa koncertowa
Kozidrak z Krawczykiem na ustach. Rusza nowa trasa koncertowa Fot: ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Beata Kozidrak wraca do gry! Rusza w pierwszą trasę koncertową po feralnej alkoholowej przygodzie i będzie to wyjątkowa seria koncertów. Wraz z orkiestrą symfoniczną wykona największe przeboje Krzysztofa Krawczyka. To wielki powrót gwiazdy na scenę czy ostateczny upadek?

Beata Kozidrak znowu w akcji! Dopiero co wysiadła pijana z samochodu, a już rusza w zaskakującą trasę koncertową po Polsce. W kilku miastach Polski zagra serię koncertów pod hasłem "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz". Towarzyszyć jej będzie orkiestra symfoniczna Royal Symphony Orchestra. Jak zabrzmią hity "Parostatek" i "Chciałem być" w nowych aranżacjach?

Kozidrak może śpiewać Krawczyka. Pijana ze szczęścia?

Wokalistka Bajmu oczywiście zyskała pozwolenie bliskich Krzysztofa Krawczyka, by rozpieszczać fanów jego repertuarem. Koncerty odbędą się pod patronatem Ewy Krawczyk i Andrzeja Kosmali. Do tego imprezy poprowadzą Anna Wendzikowska i Olivier Janiak.

Wykonam największe przeboje Krzysztofa Krawczyka wraz z Royal Symphony Orchestra i innymi artystami. Krzysztof był wspaniałym wokalistą i inspiracją dla mnie. Dlatego bardzo cieszę się, że mogę wykonać jego utwory i być częścią tego wydarzenia" – poinformowała Beata Kozidrak  w mediach społecznościowych.

To może być przełomowy moment w karierze Beaty Kozidrak. Niedawno została zatrzymana pijana za kółkiem, przez co jej wizerunek i kontrakty legły w gruzach. Czy trasa koncertowa z Krzysztofem Krawczykiem to jej triumfalny i ostateczny powrót na scenę?