18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP ma problem?

Krach w "The Voice Senior"! Odchodzi KLUCZOWA JURORKA

19.02.2022  19:15
"The Voice Senior" traci kluczową jurorkę!
"The Voice Senior" traci kluczową jurorkę! Fot: Piotr Molecki/East News

"The Voice Senior" nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw zmarł Witold Paszt, a teraz dowiadujemy się o rezygnacji innej, kluczowej jurorki. Jak TVP poradzi sobie z takimi kryzysem?

To prawdziwy krach w programie rozrywkowym. Nie można dłużej ukrywać, że sytuacja jest co najmniej niewesoła. Najpierw ciężko zachorował Witold Paszt, który nie mógł nawet pojawić się podczas finału u boku swoich podopiecznych, a teraz dostaliśmy informację o jego śmierci...

"The Voice Senior" traci kluczową jurorkę!

Z programu odchodzi też kluczowa i uwielbiana przez widzów jurorka - Urszula Dudziak. Czy TVP będzie w stanie znaleźć kogoś, kto godnie zastąpi zawodową i muzyczną profesjonalistkę? Fani mają poważne wątpliwości, może ucierpieć oglądalność. 

Trzecia edycja ulubionego programu wielu widzów TVP właśnie dobiegła końca. Z tej okazji Urszula Dudziak została zapytana na swoim Instagramie, czy wróci do "The Voice Senior", kiedy zacznie się jego kolejna edycja.

Raczej nie. To bardzo wymagająca, odpowiedzialna i czasochłonna praca. Nie wiem, czy miałabym siłę podjąć się tej fantastycznej, aczkolwiek bardzo wymagającej podróży po raz kolejny. Ale kto wie…

- odpowiedziała Urszula Dudziak, pozostawiając sobie jednak niewielką furtkę na zmianę decyzji.

Gwiazda powiedziała również, jak wspomina pracę by minionej edycji: "To był bardzo wymagający czas. Ale wspominam fantastycznie. To była ogromna odpowiedzialność. Bardzo często byłam poruszona".

Życzymy jej jak najwięcej pięknych, artystycznych chwil.

logo Tu się dzieje