18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka batalia

Krawczyk Junior podważy testament ojca? Trwa walka o spadek

19.05.2021  12:07
Krzysztof Krawczyk zapomniał o synu?
Krzysztof Krawczyk zapomniał o synu? Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Syn Krzysztofa Krawczyka nigdy nie mógł liczyć na miłość ze strony ojca. Zapomniany przez rodziców, wychowywany przez dziadków, nie doczekał się żadnego spadku po śmierci legendarnego muzyka. Jak się okazuje, nie wszystko jeszcze stracone.

Krawczyk Junior po latach milczenia postanowił opowiedzieć o tym, jak wygląda jego życie. Jak się okazuje, żyje on na skraju ubóstwa, a wszystko dodatkowo komplikuje walka z chorobą.

Krzysztof Krawczyk nigdy nie zamierzał poprawić relacji z synem, przez co cały swój majątek i prawa autorskie przepisał Ewie Krawczyk. Junior zapowiada jednak walkę o część spadku, tym samym pogarszając i tak kiepskie już relacje z wdową po artyście.

Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o spadek

Mecenas Krawczyka Juniora przekazała w rozmowie z portalem Plejada.pl, szczegóły walki o spadek po muzyku. Testament sporządzono zgodnie z prawem, ale syn zmarłego gwiazdora może starać się o część majątku.

Zgodnie ze sporządzonym przez Krzysztofa Krawczyka testamentem, spadek trafi w ręce jego żony – Ewy Krawczyk, a Krzysztof Junior może starać się o zachowek - poinformowała adwokat.

Kucwaj-Zarycka dodała, że syn artysty przez ostatnie miesiące był odizolowany od ojca, zatem nie wie, jaki był stan Krzysztofa Krawczyka podczas spisywania testamentu. Spór o majątek wkrótce zostanie rozwiązany przez sąd.

logo Tu się dzieje