18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wkurzył się

Krawczyk Junior stracił cierpliwość. "Podły człowiek i kłamca"

11.06.2021  16:14
Krawczyk Junior zaatakował menedżera ojca
Krawczyk Junior zaatakował menedżera ojca Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka rodzinny konflikt cały czas nabiera rozpędu. Ostatnio przyłączył się do niego były menedżer muzyka, Andrzej Kosmala. Jego słowa rozwścieczyły Krawczyka Juniora.

Rodzinny konflikt w rodzinie Krawczyków nadal trwa. Niedawno oliwy do ognia dolał były menedżer legendarnego muzyka, Andrzej Kosmala. Zarzucił on Juniorowi nielegalne wykorzystanie utworów ojca i zażądał zapłaty pieniędzy. W obronie 48-latka stanął współzałożyciel Trubadurów, Marian Lichtman.

Kosmalo! Padnij na kolana i przeproś syna Krzysztofa Krawczyka! Jak możesz domagać się zapłaty za to, że śpiewa piosenki swojego taty na ulicach Łodzi!? Chcesz odebrać mu to, co kocha? Chcesz pozbawić go lekarstwa, jakim jest dla niego muzyka?! To podłe, tak samo jak twoje słowa o mnie i o Krzysztofie Cwynarze. Zamilcz wreszcie i posłuchaj rad Polaków, którzy lepiej od Ciebie rozumieją, co się dzieje - napisał w mediach społecznościowych Lichtman.

Po tym wpisie Marian Lichtman ujawnił prywatną wiadomość od Kosmali, w której były menedżer Krawczyka zaczął go szantażować i wmawiać, że jest on biologicznym ojcem Juniora.

Krawczyk Junior zaatakował Kosmalę

Słowne przepychanki Kosmali i Lichtmana postanowił skomentować na Facebooku Krzysztof Igor Krawczyk, nazywając byłego menedżera podłym kłamcą.

Panie Kosmala jest Pan podłym człowiekiem i kłamcą!!! Kiedy Pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty. Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa... Obraża i pomawia Pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie. Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest Pan niezadowolony, że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny - podsumował 48-latek.

Obecnie Krawczyk Junior walczy o część spadku po ojcu. Zdaniem Andrzeja Kosmali, 48-latek powinien pójść do pracy i zrezygnować z tych pieniędzy.