18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe życie w Łodzi?

Wykopała Krawczyka! To miała być miłość aż po grób

Wojciech Kozicki
10.06.2022  11:01
Młody Krzysztof Krawczyk mógł zostać bez mieszkania. Teraz czeka go walka o testament ojca
Młody Krzysztof Krawczyk mógł zostać bez mieszkania. Teraz czeka go walka o testament ojca Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk junior znowu w tarapatach. Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o testament ojca, walczy z chorobą, a do tego „ukochana wyrzuciła go z domu” i groziła mu bezdomność. „Fakt’ ujawnia, że syn wokalisty poradził sobie śpiewająco!

Syn Krzysztofa Krawczyka w trudnej sytuacji życiowej. Walczy o testament ojca i stara się podważyć jego ostatnią wolę, a do tego z jego zdrowiem jest coraz gorzej. Na domiar złego, jak ujawnia „Fakt”,  stał się zagrożony bezdomnością, bo ukochana wyrzuciła go z domu. Uff, na szczęście udało mu się znaleźć „przytulne lokum”.

Syn Krawczyka i mieszkanie w Łodzi. Testament ojca go uratuje?

Jak podają „Fakt” i „Radio ZET”, syn Krzysztofa Krawczyka, chociaż nie dostał od miasta mieszkania komunalnego, poradził sobie z brakiem miejsca do życia. Podobno „udało mu się znaleźć inne lokum, w którym czuje się bezpieczny”. Ma to być mieszkanie przy ulicy Piotrowskiej w Łodzi. Więcej informacji udzielił tabloidowi Zbigniew Rabiński, menedżer Krzysztofa Cwynara.

Znalazł sobie mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza  - ujawnił Rabiński.

Jak dowiadujemy się z „Faktu”, młody Krzysztof Krawczyk może liczyć na wsparcie Krzysztofa Cywnara, który pomaga robić mu zakupy i kupił mu niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego. Ofiarował nawet synowi Krzysztofa Krawczyka garnki i patelnię.

Na tym jednak nie koniec kłopotów i emocji w życiu Krzysztofa Igora Krawczyka. Teraz czeka go kolejna rozprawa sądowa, na której będzie starał się podważyć testament Krzysztofa Krawczyka.

logo Tu się dzieje