18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Antek straci wszystko?

Królikowski i Opozda biorą rozwód. Pozew w sądzie

Wojciech Kozicki
11.05.2022  21:49
Opozda i Królikowski się rozwodzą. "Super Express" ujawnia nowe informacje
Opozda i Królikowski się rozwodzą. "Super Express" ujawnia nowe informacje Fot: Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą rozwód! „Super Express” ujawnił, że najpiękniejsza polska aktorka i naczelny polski kochaś złożyli już pozew rozwodowy. Co z opieką nad dzieckiem? Jak rozwiążą wspólne sprawy majątkowe?

Związek małżeński Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego definitywnie dobiega końca. Jak ujawnia „Super Express”, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął już pozew rozwodowy. Para aktualnie czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy, co może potrwać nawet kilka miesięcy. To czas, w którym Opozda i Królikowski muszą „ustalić kwestię opieki na dzieckiem oraz sprawy majątkowe”.

Rozwód Królikowskiego i Opozdy. Nowe informacje

Przypominamy, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zakochali się w sobie w 2020 roku, a rozstali się tuż przed narodzinami dziecka w 2022 roku. Dlaczego aktor z filmów Patryka Vegi porzucił ciężarną żonę? Pudelek ujawnia, że „Królikowski zdradzał żonę, kiedy ta była w ciąży”

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała - donieśli informatorzy "Pudelka".

Wina Królikowskiego wydaje się nie do zakwestionowania. Jego matka broni go jednak na Instagramie, życząc mu miłości i zbudowania nowej rodziny.

logo Tu się dzieje