Ujawnił ukochaną

Nowy związek Królikowskiego. "Teraz będzie lepiej"

Wojciech Kozicki
26.09.2022  16:08
Królikowski ma nową miłość! Ujawnia w "Party" nowy związek
Królikowski ma nową miłość! Ujawnia w "Party" nowy związek Fot: TRICOLORS/East News

Antek Królikowski z pewnością na tytuł męża i ojca roku nie zasłużył. Tuż po ślubie zdradził ciężarną Joannę Opozdę, a teraz atakuje ją w mediach. Nie rozpacza jednak i już znalazł nową miłość. Kim jest tajemnicza Izabela?

Antek Królikowski po zdradzeniu ciężarnej Joanny Opozdy, wytoczył jej wojnę w mediach. Kochliwy aktor nie ma jednak zamiaru dryfować w zimnej uczuciowej próżni. Jak ujawnia Pudelek, aktor Patryka Vegi spotyka się z tajemniczą Izabelą, z którą był nawet na wakacjach, a paparazzi wielokrotnie "przyłapali" ich razem na mieście. W końcu Królikowski postanowił opowiedzieć o swojej nowej miłości na całe życie.

Nowy związek Królikowskiego. Opozda wpadnie w szał?

Królikowski w rozmowie z „Party” ujawnił, że jego nowa ukochana nie jest osobą publiczną. Nie ukrywa, że jest dla niego ogromnym wsparciem, a życie z nim nie należy do lekkich.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – opowiedział Królikowski o nowej miłości.

Jego kolejna wypowiedź wielu osobom może wydać się zbyt kontrowersyjna. Niedawno ujawnił, że choruje na stwardnienie rozsiane. Teraz porównał SM do… miłości!

Według azjatyckich wierzeń SM to "choroba miłości". Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę – wyznał Królikowski. (Party)
Czytaj także