18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"nie był pewny miłości"

Królikowski zrobił TO zaraz po ślubie! PO CO ON SIĘ ŻENIŁ???

26.07.2022  08:48
Królikowski nigdy nie kochał Opozdy?
Królikowski nigdy nie kochał Opozdy? Fot: Hornet/REPORTER

Spieszyło im się przed ołtarz, choć się nie kochali? Informator jednego z tygodników zdradza: Antoni nigdy nie zamieszkał z żoną. Młody aktor NIE BYŁ PEWNY MIŁOŚCI DO NIEJ.

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy był wielkim zaskoczeniem. Para niewiele wcześniej rozstała się, po czym znów zeszła, a na ślubnym kobiercu stanęła nagle. Szybko okazało się, że powodem mogła być ciąża aktorki. Pytanie tylko, po co od razu iść przed ołtarz?

Z jakiegoś - dziś jeszcze bardziej niezrozumiałego - powodu młodzi aktorzy przed ołtarzem jednak stanęli, a w kolejnych miesiącach zdecydowanie nie wiedli szczęśliwego, rodzinnego życia. Antek szybko zaczął szukać szczęścia gdzie indziej i tuż przed narodzinami syna porzucił żonę. Teraz w sprawie pojawiają się nowe, naprawdę szokujące doniesienia.

Królikowski nigdy nie zamieszkał z żoną?

Cóż poza zdradą, porzuceniem, niepłaceniem alimentów i medialną wojną mógł uczynić 33-latek? Jak donosi tygodnik "Twoje Imperium" mężczyzna nigdy nie był pewny miłości do Joanny! I to do tego stopnia, że choć się z nią ożenił, choć spłodził syna, to nigdy z żoną nie zamieszkał! Informator tygodnika twierdzi, że para po ślubie nie mieszkała razem. Owszem, Antoni był częstym gościem w domu Joanny, sam jednak wynajął lokum w sąsiedztwie i tam zamieszkał.

Wynajął mieszkanie na warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie żony, zamiast wprowadzić się do wspólnego lokum

- mówi informator, osoba z bliskiego otoczenia Antoniego Królikowskiego.

Takie zachowanie Antka miało sprawić, że zamiast zacieśniać więzi i uczyć się wspólnego życia, para się od siebie oddaliła. - Potwierdzają to prawnicy Antoniego, argumentując, że "więź emocjonalna między małżonkami wygasła" - czytamy w "Twoim imperium".

Zupełnie inną wersję zdradza informator "Pudelka" - twierdzi, że Joanna i Antek przez pewien czas mieszkali razem na warszawskiej Woli. Dopiero gdy się rozstali, Antoni miał wynająć mieszkanie na tej samej ulicy. - Liczył, że uda mu się odzyskać Opozdę, ale ona już nie chciała do niego wrócić - twierdzi źródło.

Królikowski chce walczyć o syna

Która wersja jest prawdziwa? Nie nam to wiedzieć. Całą prawdę znają zapewne tylko główni zainteresowani. Tymczasem Antoni Królikowski po raz kolejny informuje, że zamierza walczyć o syna, by w jak największym wymiarze czasu uczestniczyć w jego życiu.

Będę walczył o najszerszą opiekę. Chcę być z synem i uczestniczyć też w codziennych obowiązkach, ale nie jest mi to dane. Czym innym rozprawa rozwodowa, a czym innym kwestia kontaktów i opieki nad Vincentem. Zamierzam uzyskać jak najwięcej czasu z moim synem -, nawet jeśli będę musiał o to walczyć

- mówi aktor w rozmowie z "Twoje Imprerium".

Antoni zdradził, że sprawa rozwodowa powinna zacząć się w sądzie jesienią tego roku. Wyraził też nadzieję, że "prawda wybroni się sama", a sąd będzie obiektywny i nie pozwoli, by mały Vincent był "dłużej krzywdzony" konfliktem swoich rodziców.