Jego twarz brzmi znajomo!

Kto zastąpi Królikowskiego w Polsacie? Mają gwiazdę!

Wojciech Kozicki
17.01.2020  21:06
Królikowski opuszcza Polsat - zastąpi go youtuber
Królikowski opuszcza Polsat - zastąpi go youtuber Fot: Facebook/Związek Artystów Scen Polskich

Paweł Królikowski walczy o życie. Ze względu na dramatyczny stan zdrowia, legendarny polski aktor nie pojawi się w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kto go zastąpi? Jurorem zostanie youtuber!

Paweł Królikowski trafił do szpitala w grudniu i chociaż producenci programu „Twoja twarz brzmi znajomo” liczyli na jego powrót do zdrowia, aktor zdecydował, że musi odejść z Polsatu. Fotel jurorski nie będzie stał pusty, bo w nowej edycji zasiądzie na nim znany polski youtuber.

Jak podaje „Fakt”, nowy juror programu to Paweł Strycharczuk. Widzowie znają 30-letniego gwiazdora internetu, bo w „TTBZ” wcielił się w Violettę Villas i wygrał 12. edycję muzycznego programu. Wiosną przyjdzie mu zmierzyć się z rolą jurora oceniającego występy uczestników.

Królikowski z powodu problemów neurologicznych przeszedł już kilka operacji, a wszystko zaczęło się od tętniaka mózgu. Nie pomogła też żmudna rehabilitacja, bo choroba powróciła i w czaszce aktora wytworzył się niebezpieczny krwiak, a osłabiony organizm zaatakowała infekcja.

Czytaj także