18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktor w teledysku

Królikowski walczy o życie, ale pomaga. Niezwykłe WIDEO

Wojciech Kozicki
13.02.2020  15:15
Paweł Królikowski chociaż sam potrzebuje pomocy, wspiera Dom Artysty Weterana w Skolimowie
Paweł Królikowski chociaż sam potrzebuje pomocy, wspiera Dom Artysty Weterana w Skolimowie Fot: YouTube/Artyści Solimów

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, a po operacji jego stan zdrowia się pogorszył. Okazuje się, że zanim jego organizm zaatakowała infekcja po zabiegu, wziął udział wraz z żoną w specjalnym projekcie.

Aktualny stan zdrowia Pawła Królikowskiego to raczej smutne wiadomości. Aktor w grudniu trafił do szpitala, po niedawnej operacji wdała się infekcja, a obecnie walczy o zdrowie i życie. Tętniak mózgu, z którym Królikowski zmaga się od lat, to wyjątkowo trudny przeciwnik, ale gwiazdor się nie poddaje, chociaż media piszą o tym, że jakiś czas temu chciał popełnić samobójstwo.

Okazało się, że przed hospitalizacją i operacją, Paweł Królikowski wziął udział w charytatywnym nagraniu, w którym wystąpili również Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Joanna Dark, Joanna Kurowska, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Królikowska, Krystyna Tkacz, Elżbieta Panas, Mariusz Wawrzyńczyk, Marcel Sabat, Marcin Nierubiec, Alexandra Linda, Marlena Miarczyńska, Ryszarda Gozdowska, Artur Gotz, Dawid Ludkiewicz. W internecie dostępny jest już teledysk  do piosenki „Jest taki dom”.

Klip to forma wsparcia i promocji dla Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Królikowski jako prezes Związku Artystów Scen Polskich często odwiedzał wspomnianą placówkę.

Byłem pod wrażeniem elegancji i wysokiej kultury jego mieszkańców. Pomyślałem, że warto byłoby stworzyć coś, co przypomniałoby o nich. Niby dużo się mówi o tym domu, ale nie wszyscy wiedzą, że wciąż potrzeba wielu środków na utrzymanie. Wiadomo, jak ktoś jest gwiazdą na topie, to wszyscy o nim pamiętają, ale jeśli apogeum kariery mija, coraz mniej osób pamięta o tych artystach. Warto pamiętać o tych legendach, zwłaszcza że wciąż są w świetnej formie, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej – powiedział współautor piosenki Marcin Nierubiec o Domu Artysty Weterana w Skolimowie. (Plejada.pl)

Artyści dla Skolimowa - Jest taki dom:

Przeczytaj więcej
Komentarze