18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktor w szpitalu

Królikowski poważnie chory. "Od lat nie jest mu do śmiechu"

13.04.2022  10:46
Antek Królikowski w szpitalu. Podobno jest poważnie chory
Antek Królikowski w szpitalu. Podobno jest poważnie chory Fot: TRICOLORS/East News

Antek Królikowski porzucił ciężarną żonę, poniósł porażkę z Royal Division, a następnie trafił do szpitala. „Super Express” ujawnia na co choruje aktor z filmów Patryka Vegi i mąż Joanny Opozdy. Jaki naprawdę jest stan jego zdrowia?

Antek Królikowski, czyli były chłopak Julii Wieniawy i obecny mąż Joanny Opozdy, pogrążył się na amen organizując galę Royal Division. Zła passa trwa, prawdopodobnie to było dopiero preludium dramatu. Potwierdzono, że kontrowersyjny aktor trafił do szpitala, a na jaw wychodzą nowe informacje o jego stanie zdrowia. „Fakt” ujawnia, że od dawna zmaga się z poważnymi dolegliwościami, a "fejkowi" Władimir Putin i Wołodymir Zełenski nie mają z tym nic wspólnego.

Królikowski w szpitalu. Jest poważnie chory?

Jak wynika z informacji „Super Expressu”, problemy zdrowotne to nie efekt ostatnich afer i stresu. Informator ze szpitala ujawnił tabloidowi, że aktor od lat jest pacjentem jednej z warszawskich placówek medycznych. Nie ujawnił jednak na co dokładnie choruje Królikowski. Wiadomo natomiast, że został w szpitalu, by wykonać niezbędne badania i „nie było mu do śmiechu”. Tymczasem Królikowski w programie nagle wyznał na co jest chory i potwierdził, że jest o zabójcza i nieuleczalna choroba.

Sam aktor ogłosił po aferze z Royal Division, że wycofuje się z mediów, by zadbać o swoje zdrowie. Czy show "Przez Atlantyk” to ostatnia produkcja, w której go zobaczymy?

"Fakt" wspomniał o tym, że wielu internautów nie wierzy zbytnio Królikowskiemu. Twierdzą, że udaje on chorobę, co ma wzbudzić współczucie i uratować jego wizerunek. Jeśli informacje gazety są rzeczywiście prawdziwe, to internauci mogą się mylić – pisze Wirtualna Polska.

Według naszej wiedzy problemy zdrowotne aktora są jednak bardzo poważne – podaje Super Express.

Czytaj także