18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Royal Division wybija żenadometr

Królikowski wybuchnie ze wstydu? Nowy pomysł na walkę

12.04.2022  16:21
Antek Królikowski się wycofał, ale Royal Division wciąż szoruje po dnie. Nowy pomysł na walki
Antek Królikowski się wycofał, ale Royal Division wciąż szoruje po dnie. Nowy pomysł na walki Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Antek Królikowski to już synonim upadku i żenady. Najpierw została przez niego porzucona ciężarna żona Joanna Opozda, a później ogłosił walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Federacja Royal Division się jednak nie poddaje. Jest miejsce na galę oraz nowy szokujący pomysł na kontrowersyjne walki.

Antek Królikowski to tatuś roku? Porzucił żonę w ciąży i nowonarodzone dzieko, a także został ojcem założycielem gali Royal Divion, którą też porzucił. Pomysł na walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego przekroczył granice tolerancji Polaków. Może i aktor z filmów Vegi wycofał się z federacji, ale ona się nie poddaje i znalazła nową przystań. Pierwsza gala odbędzie się w Oleśnicy.

Gdzie odbędzie się gala Royal Division? Królikowski zniknął, ale żenadometr nadal wybija

Gali Royal Division nie wpuścił do Opola prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Odciął się od niej warszawski uniwersytet SWPS.Jak podaje Pudelek, finalnie odbędzie się ona w Oleśnicy. Tomasz Olejnik, tiktoker znany chociażby ze współpracy z Kamerzystą i Lordem Kruszwilem, już zachęca do kupowania biletów. Kosztują od 99 do 189 złotych, a wydarzenie odbędzie się w hali sportowej Atol.

Potwierdzono, że nie odbędzie się walka sobowtórów Putina i Zełenskiego, ale jakaś sensacja jest potrzebna, bo inaczej pies z kulawą nogą się nawet na wydarzeniu nie zjawi. Royal Division wprowadzi więc walki bez zmysłu wzroku. Zawodnicy będą mieli opaski na oczach i będą zadawali ciosy na ślepo, słuchając "podpowiedzi" trenerów. Niestety, podobno to dopiero początek i następne pomysły mają być bardziej szokujące...

Będzie to absolutna NOWOŚĆ, czyli pojedynek 1 na 1, którego rezultatu nie przewidział sam Nostradamus, ponieważ będzie to walka, w której wojownicy nie będą mogli korzystać ze zmysłu wzroku – zapowiada Olejnik.

Czy jednak rzeczywiście gala Royal Division odbędzie się w Oleśnicy? Pudelek  twierdzi, że NIE.

Skontaktowaliśmy się z Urzędem Miasta w Oleśnicy, by uzyskać komentarz burmistrza lub kogoś z jego biura. Byliśmy przełączani od działu do działu, a gdy dodzwoniliśmy się do wydziału komunikacji, portal Oleśnica Nasze Miasto poinformował, że... hala Atol wycofała się z organizacji Royal Division. – ujawnia Pudelek.

A jeśli Royal Division nie znajdzie nowego miejsca na galę? Proponujemy całkowicie nowy i rewolucyjny pomysł – niewidzialna gala i niewidzialni zawodownicy!

Zawsze można zorganizować też walkę Antka Królikowskiego z jego byłymi. Czy jednak wszystkie zmieściłyby się w oktagonie?